Як зібрати змішувач. Як збирати кухонний змішувач до раковиною схема.

Змішувач являє собою сантехнічне пристрій, в якому поєднані дві функції - включення холодної та гарячої води. Самостійно зібрати змішувач - справа не складна. Але іноді все ж потрібно поламати голову, оскільки різновидів цього пристрою існує досить багато.
Вам знадобиться
  • Головка крана з штоком, маховиком, клапаном і шпинделем в корпусі змішувача.
Інструкція
1
Перед тим, як зібрати змішувач, обов'язково перекрийте воду.
2
Визначтеся з послідовністю дій. Ви повинні добре уявляти і розуміти, що робите. Рекомендується розділити весь робочий процес на два основних етапи - установку ексцентриків і прикручування до них безпосередньо змішувача.
3
Встановіть ексцентрики поки без герметизуючою підмотки. Переконайтеся, що вони вільно і без спотворень загортаються. Якщо ексцентрики виявляться занадто довгі чи короткі, ви маєте можливість придбати другіе.Пріслоніте до торців ексцентриків який-небудь жорсткий плоский предмет і переконайтеся, що ніде немає зазорів.
4
Зніміть ексцентрики, запам'ятавши кількість обертів їх закручування і сектор зсуву. Тепер необхідно зробити герметизирующую обмотку, використовуючи льон, ФУМ стрічку або фторопластову нитка, іменовану також Унілоком. Переконайтеся, що обмотка щільно прилягає до різьби, і прикрутіть ексцентрики за допомогою розвідного або гайкового ключа. Число оборотів різьблення зазвичай становить чотири-п'ять.
5
Перевірте торці на наявність зазорів, горизонтальність виходів і правильність відстані між центрами ексцентриків. Якщо що-небудь не так, доведеться постаратися виправити. В іншому випадку можна прикрутити декоративні відбивачі.
6
Тепер можна переходити до установки самого змішувача. Якщо в комплекті до нього присутні жорсткі прокладки (паронітові або фіброві), їх попередньо потрібно замочити в холодній воді хвилин на п'ять. Якщо прокладки силіконові або гумові, їх можна використовувати відразу.
7
наживи змішувач, закручуючи гайки спочатку руками, а потім за допомогою розвідного ключа. Слід закручувати гайки потроху черзі, щоб домогтися рівномірного ущільнення і уникнути перекосу. Тепер установка завершена.
8
Щоб зібрати змішувач правильно, буде потрібно уважність і акуратність. Пам'ятайте, що кожна деталь і елемент повинні бути строго на своєму місці.
Корисна порада
Обов'язково враховуйте - для підтримки змішувача в постійному робочому стані потрібно проводити постійні профілактичні заходи.