Як прибрати жир на руках.

У гонитві за красою людство роками сидить на дієтах і безвилазно пропадає в кабінетах косметологів і тренажерних залах. Однак як не старайся, завжди знайдеться дрібниця, яка перешкоджатиме досконалості. Жир на руках - одна з найнеприємніших і важко виводяться таких дрібниць.
Вам знадобиться
  • гантелі
  • грязьові обгортання
  • лічилка калорій
Інструкція
1
Існує маса дієвих методів боротьби з недружніми жировими відкладеннями. Для самих радикально налаштованих і нетерплячих - хірургічне вплив. Ліпосакція рук дозволяє позбутися жирку в області бічних поверхонь плечового суглоба і пахвових западин майже назавжди. Але не забувайте про те, що така рішучість в боротьбі з жиром чревата багатьма обмеженнями та ускладненнями, досить руйнівна і вимагає довгої реабілітації.
2
Спосіб жирової ліквідації в області рук для більш терплячих - спорт! Головне не переборщити з інтенсивністю навантажень, щоб не перекачати руки. Робіть гімнастику - підйоми рук вгору і в сторони, відведення назад, обертання, махи, схрещування. При бажанні можна використовувати гантельки. Виконуйте вправи повільно. Для початку підійде три повтору по десять-дванадцять разів.
3
Додатковий спосіб, який допоможе прибрати жир с - косметичний. Наприклад, масаж і обгортання рук з травами і глиною. В даний час багато виробників пропонують маски з жиросжигающим ефектом. Поекспериментуйте і знайдіть ту, що підходить саме вам.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=k5png7jtxYo
Корисна порада
Краще рішення для тих, хто хоче позбавити руки від жирових відкладень - комплексна боротьба. Робіть місцеві обгортання, регулярно вправляйтеся, стежте за розумністю харчування і не забувайте про аеробних навантаженнях - тільки в цьому випадку жир піде остаточно і безповоротно.