Як зберігати алое.

Алое , або столітник, володіє унікальними властивостями, відомими людству з найдавніших часів. З нього готують різні настоянки, компреси, додають в якості компонента в креми, косметику. Якщо ви зберігаєте алое у себе вдома, дуже важливо робити це правильно.
Інструкція
1
Акуратно зрізайте листя алое, намагайтеся їх зайвий раз не пошкоджувати. Навіть маленькі тріщинки можуть прискорити їх всихання.
2
Ретельно промийте листя теплою кип'яченою водою і висушіть чистим м'яким рушником або губкою.
3
Загорніть листя в прозорий целофановий пакет таким чином, щоб всередину не поступало повітря. Це забезпечить їм тривале збереження, убезпечивши від швидкого висихання.
4
Помістіть мішечок з алое в темне прохолодне місце, в температурному діапазоні від 4 ° С до 8 ° С. Таким місцем є нижня поличка холодильника, де листя не тільки не будуть втрачати свої дивних властивостей, але також можуть їх значно посилити. Поступово волога листя буде випаровуватися, а сік алое природним чином концентріроваться.Храніть таким чином листя столітника слід дванадцять діб. Подібний метод носить назву биогенного стимулювання і розроблений відомим академіком Філатовим В.П.
5
Сік столітника можна зберігати в щільно закритій скляній тарі в прохолодному місці. Попередньо крапнете в пляшечку трохи спирту.
Корисна порада
властивості, а також набуває нових. Так, біостімулірованного сік столітника широко застосовується в косметичній промисловості, активно бореться зі зморшками, різними шкірними дефектами, опіками, висипом вугрів, прищами, фурункулами різного ступеня, укусами насекомих.Говоріть про користь біостімулірованного рослини можна нескінченно. Столітник узятий на озброєння офтальмологами, дерматологами, гастроентерологами і багатьма іншими фахівцями. Відзначити для себе користь цього дивного рослини ви зможете в домашніх умовах. Головне - будьте уважні й акуратні, суворо дотримуйтесь правил зберігання.