Як розводити морську сіль.

Морська сіль сприятливо діє на організм і застосовується не тільки в косметології, але і в якості допоміжного лікування в боротьбі з різними хворобами. Залежно від призначення розчину підбирається і концентрація. Якщо для косметичних процедур підійде будь ароматизована сіль , то для медичних лише очищена без запаху і барвників.
Інструкція
1
Морський сіль ю промивають пазухи носа, носоглотку і просто полощуть горло при ангіні, фарингіті або ларингіті. Концентрація солі не повинна бути високою. Розводите приблизно 1 ч ложку на 200 мл чистої води, бажано кип'яченою. Якщо кристали солі не розчиняються до кінця, процідіть розчин через стерильну марлю. До речі, для полоскання горла можна використовувати і більш концентрований розчин (2 ч ложки).
2
Для спринцювань при ерозіях шийки матки, молочниці або цервіциті теж можна використовувати слабкий розчин морської солі. Концентрація не повинна перевищувати 1 ч ложки на 500 мл води, інакше може початися сильне печіння і подразнення. Розводите тільки в кип'яченій воді і тільки очищену сіль . Перед процедурою проконсультуйтеся з фахівцем в області гінекології.
3
Якщо у вас сильно болить зуб, то розчиніть 1/1 сіль і теплу воду. Змочіть в ній ватку і покладіть в дупло. Біль зазвичай стихає дуже швидко, але похід до стоматолога це не скасовує. Ватку міняйте через 20-30 хвилин, поки зуб не перестане нити.
4
Для лікування хвороб кісток призначають ванни з морською сіль ю. Розчиняйте повною ванні близько 400-2500 г солі і приймайте водні процедури по 10-15 хвилин. Але будьте гранично обережні, адже сіль стимулює теплообмін і йде сильне навантаження на серце і судини. Тому можна не тільки отримати позитивний результат, але і негативний.
5
Інгаляції проводять тільки концентрованим розчином. Приблизно на 1 літр крутого окропу необхідно додавати 400 г солі і дихати випарами, сховавшись щільним ковдрою або пледом. Інгаляції носоглотки відмінно допомагають перемогти ларингіт у маленьких дітей. Але перш ніж щось розводити і приймати, необхідна консультація фахівця, щоб лікар зважив всі "за" і "проти" даної процедури.