Як містити миша.

Декоративні миші все частіше зустрічаються в квартирах в якості домашніх улюбленців. Це забавні тварини. Вони активні, добре грають, рухаються. Багато мишки володіють власним характером. Їх можна брати на руки ... Існує багато видів декоративних мишей, але догляд за всіма приблизно однаковий.
Вам знадобиться
  • - дротяна клітка для гризунів з високим піддоном або акваріум;
  • - лампи;
  • - кімнатний термометр і гігрометр;
  • - тирса;
  • - іграшки для мишей;
  • - поїлка і годівниці;
  • - спеціалізований корм для гризунів.
Інструкція
1
Догляд за пахвами досить простий. Головна незручність це сильний специфічний запах. Ретельна і регулярне прибирання, дозволить позбутися цього недоліку.
2
Мишки добре живуть в скляних акваріумах або звичайних дротяних клітках. Головна умова це підходящі температура і вологість. Намагайтеся не допускати різких перепадів температури. Підтримуйте вологість на рівні 50-60% і температуру на рівні 20 градусів. Мишки можуть переносити і більш низьку температуру. При цьому вони будуть більшими і з густою шерстю. Висока температура впливає на стан мишей негативно, гризуни дрібнішають, у них стає рідше і слабкіше шерсть.
3
Приміщення в якому містяться миші, має добре провітрюватися, не допускайте застою повітря. Особливо це стосується змісту мишок у скляних ємкостях, типу великого акваріума. Не допускайте протягів. Врахуйте що велика колонія тварин створює особливий мікроклімат, з більш високою температурою і вологість. Контролюйте ці показники особливо ретельно. Терморегуляція організму мишки недосконала, тому сильна спека або надмірний холод можуть призвести до загибелі вашого вихованця.
4
Миші воліють зміст при хорошому освітленні. Світло звичайних ламп може повністю замінити сонячний. Не ставте клітку з мишами на пряме сонячне світло.
5
Обов'язково встановіть всередині клітини будиночок, в якому тварини будуть спати. Крім цього щоб ваші мишки активно рухалися, встановіть всередині клітини кілька рівнів, драбинки, колесо, в якому миші зможуть бігати, можна встановити товсту гілку, по якій гризуни із задоволенням лазять. У зоомагазинах, як правило, продають готові клітини для гризунів з усіма необхідними аксесуарами.
6
Збирання клітини проводите щодня. Видаляйте з піддонів сміття, послід і залишки їжі, Міняйте воду. Один раз в три-чотири дні мийте поїлку і годівниці. Раз на тиждень проводите генеральне прибирання клітки. Це допоможе вам уберегти своїх вихованців від зараження інфекційними заболеваніямі.Во час генерального прибирання пересадите мишей під тимчасовий притулок. Повністю видаліть з клітки підстилку, вийміть і вимийте з дезінфікуючим засобом всі аксесуари, ретельно промийте стінки і прути клітки. Після використання дезінфікуючого засобу промийте всі чистою водою і дайте добре висохнути протягом одного-двох годин. Після цього помістіть аксесуари на місце, постеліть свіжу підстилку і поверніть мишей на место.В якості підстилки краще використовувати тирсу, або спеціальні килимки з спіненого матеріалу, такі килимки можна купити в зоомагазині.
7
В якості харчування використовуйте спеціальні суміші для гризунів, які продаються в зоомагазинах. У них міститься весь необхідний набір мікроелементів, поживних речовин і вітамінів, необхідний для нормальної життєдіяльності вашого вихованця. Овочі, фрукти можна давати тільки в якості додаткового частування. Необхідності в такому прикорме немає.