Як вибрати еліптичні тренажери.

Домашні спортивні тренажери повинні бути дуже зручними і ергономічними. Еліптичні тренажери - це непоганий вибір для обладнання домашнього спортивного залу.
Інструкція
1
Серед великої різноманітності моделей еліптичних тренажерів можна виділити три основні види. Це механічні, магнітні і електромагнітні тренажери.Самие сучасні еліптичні тренажери - це електромагнітні. Вони мають вбудований комп'ютер, який допоможе вам проводити своєчасну діагностику стану свого організму і сам вибере необхідне навантаження. Вибирати навантаження на ньому можна і самостійно, комп'ютер же покаже вам частоту пульсу, витрата калорій, довжину пройденої дистанції і так далее.Механіческіе еліптичні тренажери приводяться в дію м'язовими зусиллями займаються на них спортсменів. Зазвичай вони мають кілька рівнів складності, за якими ви можете встановити потрібну вам силу сопротівленія.Магнітние еліптичні тренажери мають не тільки плавний хід, а й гальмування, завдяки чому опорно-рухова система не піддається різким ударам.
2
При виборі еліптичного тренажера зверніть увагу на наступні характеристики: * Плавність ходу. Її перевіряйте в самому магазині. Навіть якщо на вас якось дивно подивляться. Під час випробування у вас не повинно виникнути неприємних відчуттів в суглобах ноги. * Пряме і зворотний рух педалей. Якщо така функція є, то це вам дозволить також варіювати руху, а значить задіяти різні групи м'язів. * Гарантійне обслуговування. Хороший виробник надає на раму і механічні частини гарантію, яка не може бути менше року. * Можливість поміняти кут нахилу. Якщо в тренажері закладена така можливість, то ви зможете в своїх заняттях задіяти різні групи м'язів. Це вам допоможе і уникнути звикання до вправ і монотонності в заняттях. Однак, моделі, які мають рухомі ручки такою функцією, на жаль не володіють. * Кількість програм. Найнеобхідніший набір - це лічильник пульсу, важіль або електронний регулятор опору, програма для розминки, лічильник калорій.