Як бути елегантною.

Стиль, гідність, поміркованість і доглянутість завжди виділяють елегантну жінку з натовпу. Вродженими ці чудові якості бувають не завжди, а ось захотіти стати елегантною жінкою і працювати над собою в цьому напрямку цілком можливо.
Інструкція
1
Почніть з самого простого, а саме постежите за своєю манерою спілкування з іншими людьми. Елегантна жінка завжди привітна й ввічлива. Вона намагається не підвищувати голосу, голосно не сміється, її мова стримана і правильна. Постарайтеся прищепити собі ці прості, але такі необхідні якості.
2
Привчіть себе систематично доглядати за власним тілом. Якщо у вас є можливість, частіше відвідуйте салон краси, якщо ні - робіть це самостійно. Руки, ноги, волосся, обличчя елегантної жінки завжди в порядку. Її тіло завжди виглядає свіжим і здоровим. Намагайтеся уникати будь-яких надмірностей у харчуванні, стежте за тим, що і як ви їсте. Уважно вивчіть особливості свого обличчя, підберіть техніку накладення макіяжу відповідно до вашого типу, зверніть увагу на те, що сам макіяж повинен бути помірним, а шкіра на обличчі доглянутою. Манікюр та чисте волосся повинні стати вашою невід'ємною звичкою. Слідкуйте за станом вашого волосся - недбалий вигляд, січені кінчики неприпустимі. Носіть ту зачіску, підтримувати яку в порядку для вас не складе особливих труднощів і яка, безумовно, йде вам.
3
Критично подивіться на себе в дзеркало. Елегантна жінка повинна знати про недоліки власної фігури і вміти їх маскувати за допомогою одягу і аксесуарів. Носіть тільки той одяг, який вам йде. У вашому гардеробі має бути тільки якісний одяг і взуття. Елегантна жінка не надіне заношена спідницю і стоптані туфлі. В її гардеробі немає заперіть білизни і заштопаних панчіх. Дивлячись на неї, здається, що вона одягнена дорого і з голочки. Огляньте свій гардероб. Позбавтеся без жалю від тих речей, які не можуть відповідати законам елегантності, і надалі здобувайте лише якісні, а значить і досить дорогі речі, які відповідають вашій фігурі. Нехай ваш гардероб буде не надто великим, але універсальним - коли речі поєднуються між собою, набагато простіше скласти з них новий ансамбль. Полюбіть аксесуари, підшукайте серед їх різноманітності ті, що сподобаються і підійдуть саме вам.
4
Виховуйте в собі смак і почуття міри. Не соромтеся радитися з професіоналами і авторитетними людьми. Це стосується всього. Ви повинні навчитися розуміти, що і коли доречно - починаючи темами бесід і способом вираження емоцій і закінчуючи одягом і вибором прикрас. Те, що елегантна жінка надіне на себе - не обов'язково модно, але обов'язково стильно і до місця. Те, що вона скаже - завжди по справі. Ідіть по життю з гідністю.