Як додати атрибут.

Атрибут файлу або папки - характеристика, що впливає на доступ до його знаходженню, редагуванню і деяким іншим ключовим процесам. Додавання або видалення атрибутів відбувається в меню «Властивості».
Інструкція
1
Переконайтеся, що файл не відкрито для перегляду або редагування. У такому випадку ні на панелі робочого стола, ні у вкладці «Додатки» в Диспетчері завдань не повинно бути його імені. В іншому випадку зміни властивостей і додавання атрибутів може не бути застосоване до файлу.
2
Відкрийте папку, яка містить потрібний файл. Виділіть його одноразовим клацанням миші або за допомогою клавіш-стрілок. Якщо комп'ютер налаштований на відкриття файлу по однократному клацанню курсору, то просто наведіть його на файл, тоді він буде виділений.
3
Натисніть праву кнопку миші і знайдіть в контекстному меню пункт «Властивості». Натисніть його, натиснувши мишкою один раз.
4
Відкрийте вкладку «Загальні» і подивіться на нижню частину відкрилися параметрів і опцій. У ній знайдіть слово « Атрибут и» і поруч кілька опціонально настроюються атрибутів: «Прихований», «Тільки для читання», «Архівний» і т.д. Виберіть потрібні атрибути, клацаючи по полям поруч з конкретним словом. Атрибут буде включений, якщо в поле з'явиться галочка.
5
Натисніть кнопку «Застосувати», а потім "OK". Таким чином, ви активуєте і збережіть застосовані атрибути.
Зверніть увагу
Застосовуючи атрибут "Тільки читання", ви закриваєте для всіх користувачів комп'ютера доступ до редагування файлу. Атрибут «Прихований» зробить файл невидимим, якщо в настройках виду папки встановлена опція «Не показувати приховані папки та файли»; інакше кажучи, ви можете більше не побачити файл, поки не зміните цю опцію.