Як зробити запрошувальні.

Привід виготовити запрошення може бути різний. Весілля, корпоративна вечірка, конференція. Будь-яка подія, що вимагають оповіщення великої кількості людей. Залежно від того, який захід планується, виготовляється макет запрошувального.
Інструкція
1
Найголовніше в виготовленні запрошувального квитка - придумати гарний дизайн. Постарайтеся, щоб картинка на листівці не просто відповідала заходу, а й представляла запрошуючу сторону. Наприклад, якщо готується конференція для ділових партнерів, обов'язково помістіть на макет запрошувального логотип компанії та контактну інформацію. Коли організується часта вечірка - весілля, день народження, хрестини і т.д., на запрошенні можна розмістити фото господарів свята. Або красиво обіграти ініціали їхніх імен.
2
Картинки для розміщення на запрошенні повинні бути дуже гарної якості, не менше 2500х2500 пікселів. Інакше при друку нечіткого зображення.
3
Папір теж має значення. Не варто вибирати дуже тонку, інакше запрошення швидко помнеться, втратить товарний вигляд. Для vip-персон замовте запрошувальні на дизайнерському папері, з елементами тиснення або фігурної вирубкою.
4
Запрошення можуть бути з розворотом (складені книжкою) або односторонні (як звичайна поштова листівка). Перший варіант дорожче, але такий квиток виглядає більш представницьким, створює престиж організаторам заходу. Односторонні запрошувальні набагато простіше у виконанні і коштують, відповідно, дешевше. Якщо готується масовий захід з кількістю присутніх понад тисячу чоловік, вони будуть оптимальним варіантом.
5
Текст запрошувального повинен обов'язково містити таку інформацію: 1. Звернення до гостя - шановний (ая), ім'я та по батькові запрошеного; 2. Назва заходу; 3. Дату, час, місце проведення; 4. Додаткові відомості - форма одягу, на скільки осіб розрахований квиток і т.д.Все решта доповнення залишаються на розсуд організаторів заходу.
6
Коли намальований макет, обраний папір, підготовлений текст, відправляйте замовлення в друкарню. Обов'язково дочекайтеся пробного друку, щоб подивитися, як будуть виглядати готові запрошувальні. Невеликий тираж (до 500 штук) зазвичай друкують за 2-3 дня.