Як зробити на фото блакитні очі. Як зробити блакитні очі в фотошопі.

На світі не надто багато людей, які абсолютно задоволені своєю зовнішністю. Когось не влаштовує колір очей, когось - фігура ... Фотошоп надає практично безмежні можливості для моделювання своїй або чужій зовнішності. Можна намалювати, як буде виглядати модель з іншим кольором волосся або очей, з більш вузькою талією або широкими плечима, а потім вже купувати кольорові лінзи або виснажувати себе спортивними тренуваннями.
Вам знадобиться
  • -графічний редактор Adobe Photoshop, -Фотографии.
Інструкція
1
Щоб змінити колір очей (зробити очі блакитними), відкрийте фотографію в фотошопі. На панелі інструментів вибирайте Rectangular Marquee Tool - прямокутне виділення. Виділяйте область навколо очей і скопіюйте її на окремий шар Ctrl + J.
2
Тепер потрібно виділити райдужну оболонку, щоб змінити її колір. Це можна робити різними способами. Дуже зручний режим швидкої маски (Quick Mask Mode). Натисніть клавішу Q або на панелі інструментів вибирайте Edit in Quick Mask Mode. Натисніть D, щоб встановити кольори за замовчуванням.
3
Збільште розмір зображення, щоб зручніше було працювати. Вибирайте жорстку кисть маленького діаметру і зафарбовуйте райдужну оболонку. Якщо ви випадково зафарбували не той ділянку, встановіть кольором переднього плану білий і цієї ж пензликом зніміть виділення. Тепер знову натисніть на Q - ви повернулися в стандартний режим. У головному меню вибирайте Select, потім Inverse. Тепер райдужна оболонка виділена, і можна міняти її колір.
4
Скопіюйте її на новий шар Ctrl + J. У головному меню вибирайте пункти Image, Adjustments, Hue/Saturation або натисніть клавіші Ctrl + U. Рухаючи повзунки, добийтеся потрібного кольору.
5
Після цього можете викликати вікно налаштувань Color/Balance (Ctrl + B) і ще попрацювати над кольором очей моделі.
6
Тепер потрібно позбутися від червоних зіниць. Поверніться на шар з очі ми, виділяйте зіниці і копіюйте на новий шар так, як робили в 3-му пункті. Білі крапки не зафарбовуйте. У головному меню вибирайте пункт Image, потім Adjusments і Black & Wiht. Підтвердіть, натиснувши кнопку OK, потім викликайте налаштування Hue/Saturation (Ctrl + U) і, зрушуючи повзунок Lightness вліво, змініть колір зіниць на чорний.
7
Щоб очі були красивими і ясними, потрібно позбутися від нездорової червоності білків. Повертайтеся на шар з очі ми, за допомогою Швидкої маски виділяйте білки і копіюйте їх на новий шар. Натисніть Ctrl + L, щоб викликати вікно налаштувань рівнів. Зрушуйте вліво повзунок білого кольору, проте не перестарайтеся - фотографія буде виглядати неприродно, якщо білки очей засяють сніжної белізной.В головному меню вибирайте Layer і Merge Visible і злийте шари.
Корисна порада
Всі зміни в зображенні вносите на окремому шарі. У цьому випадку, якщо коригування буде невдалою, початкова фотографія не постраждає.