Як вибирати лижні палиці.

Для бігових лиж палки підбираються залежно від стилю катання і зростання лижника. Сучасні лижні палиці виготовляють зі скловолокна, вуглеволокна, їх з'єднань в різних пропорціях і алюмінію. Будь-які рекомендації вибору лижних палиць осредненного, і кожен індивідуально для себе вибирає ту довжину, яка йому зручніша.
Вам знадобиться
  • - Лінійка.
Інструкція
1
Вибирайте лижні палиці на 25-30 см коротше вашого зростання, якщо ви віддаєте перевагу класичний стиль катання. Їх довжина повинна доходити вам до пахв
2
Вибирайте більш довгі лижні палиці, якщо вважаєте за краще коньковий стиль катання. Їх довжина повинні бути на 15-20 см коротше росту лижника і при упорі на землю виступати трохи вище плеча.
3
Купуйте палиці, виготовлені з вуглеволокна. Вони вважаються найміцнішими і легкими. Ціна їх досить висока (може доходити до 200 $). Використовують їх в основному професійні спортсмени-лижники.
4
Виберіть собі алюмінієві палки, якщо ви віддаєте перевагу прості лижні прогулянки. Сучасні алюмінієві палки легкі, досить міцні і по дизайну мало відрізняються від дорогих палок з композитних матеріалів.
Зверніть увагу
Якщо ви маєте високий зріст і підвищену масу тіла, тобто навантаження на палиці збільшена, то все-таки краще вибрати більш міцні лижні палиці з вуглепластика.
Корисна порада
Для середнього рівня спортсменів підійдуть палиці з сполук вуглеволокна і скловолокна. Чим більший вміст вуглеволокна в цьому з'єднанні, тим міцніше і легше палки. Чим менше відсоток вмісту вуглеволокна, тим нижче вартість палиць. Для початківців лижників і дітей підійдуть економічні лижні палиці зі скловолокна.