Як зробити тіло красивим.

Багато дівчат вважають свою фігуру цілком пристойною. Вони впевнені, що вона такою буде завжди. Але з плином часу від витончених, підтягнутих форм не залишається ні сліду. Сутулість, жирові відкладення на животі та стегнах змушують замислитися. Позбутися недоліків свого статури можна тільки за допомогою спорту.
Інструкція
1
Ефективним засобом формування фігури є атлетична гімнастика. Ви в дуже короткі терміни досягнете приросту м'язової маси в тих частинах тіла, які погано розвинені і потребують збільшення об'єму. Ви позбудетеся від повноти, збережіть бажані форми тіла до старості. Перед початком виконання вправ ретельно розімніть. Слідкуйте за диханням, видих робіть на зусиллі.
2
Займіться вправами з обтяженнями. Наприклад, присідання, нахили вперед, підйоми на носках. Не бійтеся мускулистості і масивності. Потрібно вибрати правильну методику. При заняттях в потрібному режимі м'язи стають довгими і витонченими, а зайві жирові відкладення зникають. Спробуйте виконувати такі вправи хоча б раз на тиждень, і ефект не змусить себе довго чекати.
3
Приведіть у тонус грудні м'язи. Форми і розміри бюста в чому залежать від них. За допомогою спеціальних силових вправ ви збільшите обсяг грудних м'язів. Комплекс таких вправ включає в себе жим штанги, розведення-зведення рук з гантелями. Так, це не завжди просто. Але лінуватися не варто.
4
Зміцніть м'язи живота. Обвислий живіт і відкладення жиру на боках псують жіночу фігуру. Крутите обруч. 15 хвилин вранці і ввечері додадуть вам більшого стимулу до формування красивої талії. Імітуйте руху велосипедиста лежачи на спині. Обертатися на колі «Грація» 2-3 серії по 1-5 хвилин. Сядьте на підлогу, упріться руками ззаду. Підніміть прямі ноги, тримайте 6-10 секунд і опустіть.
5
Корегуйте форму ніг. Ходіть на носках, на п'ятах, на внутрішній і зовнішній сторонах стоп. Повільно бігайте на носках до втоми литкових м'язів, виконуйте вправи на розтягування. А заняття верховою їздою, плавання, біг, велосипедний і лижний спорт допоможуть вам досягти досконалості. У будь-якому випадку розвивається спритність, витривалість і гнучкість.