Як заучувати слова.

При вивченні іноземної мови запам'ятовування великого масиву нових слів виходить на перший план. Здатність швидко і ефективно заучувати лексику важлива і для вивчення рідної мови: при освоєнні будь-якого предмета завжди доводиться стикатися з новою термінологією.
Вам знадобиться
  • - зошит
  • - картки або стікери
  • - комп'ютер
Інструкція
1
При вивченні іноземної мови запам'ятовування великого масиву нових слів виходить на перший план. Здатність швидко і ефективно заучувати лексику важлива і для вивчення рідної мови: при освоєнні будь-якого предмета завжди доводиться стикатися з новою термінологіей.Определіте для себе щоденну норму запам'ятовування нових слів, почавши з 15-20. Заведіть для цієї мети окремий зошит, сторінки в якій розділіть на три колонки. У першій колонці запишіть саме слово, у другому - транскрипцію (якщо вона вам потрібна), у третій - переклад або тлумачення слова .Проговоріте вголос все нові слова . Потім закрийте переклад і спробуйте називати його без підказки. Тепер закрийте самі нові слова і спробуйте відтворити їх навпаки, перекладаючи з російської мови. Відкладіть зошит на 1 годину, потім повторіть знову. Поверніться до цього ж лексичному блоку на наступний день.
2
Уявіть саме слово і образ, пов'язаний з ним. Придумайте певну асоціацію, пов'язану з його звучанням. Краще, щоб асоціації була яскравою і навіть жартівливій. Наприклад, англійське словосполучення «traffic jam» (автомобільна пробка) легко запам'ятати, їли представити машини у вигляді великих ягід, з яких повільно варять джем. Будь-яке слово, особливо багатозначне, краще запам'ятовується в контексті. Тренуйтеся в складанні простих фраз з новими слова ми, і тоді вони відкладуть в пам'яті набагато швидше.
3
Окремі слова можете виписати на картки, позначивши на обороті переклад. Такі картки ви можете брати з собою в дорогу, на роботу чи навчання, ми в будь-яку вільну хвилину звертатися до них, перевіряючи свою пам'ять. Картки з особливо складними слова ми вдасться зробити і на стікерах, розклеївши їх на своєму робочому місці або будинку. Так вони будуть постійно потрапляти вам на очі і поступово запомнятся.Скачайте в інтернеті або придбайте диск зі спеціальною програмою для заучування слів, наприклад, популярні ABBYY Lingvo, Words Teacher або BX Language Acquisition. Коли ви будете працювати на комп'ютері, на екрані з певною періодичністю з'являтиметься віконце з новим словом, яке ви попередньо ввели. Ви повинні будете надрукувати його переклад, і тоді віконце закриється.
Зверніть увагу
Не намагайтеся заучувати щодня занадто багато слів, оскільки ви ризикуєте заплутатися. Набагато ефективніше частіше звертатися до вченням раніше, контролюючи свою пам'ять.
Корисна порада
Читайте більше художньої літератури іноземною мовою. У кожному творі повторюється певний вокабуляр, тому про значення багатьох слів ви будете здогадуватися за змістом і запам'ятайте випадки його вживання і поєднання.