Як вибрати устілки.

Така, здавалося б, непомітна деталь вашого гардеробу, як устілки , може бути дуже важливою. Неправильно обрані устілки можуть стати причиною захворювань, підвищеної пітливості, втоми ніг і постійних простуд і навіть розвитку грибка. Навпаки, якщо ви виберете устілки , ідеально підходять саме вам, з урахуванням клімату і роду занять, то устілки можуть зберегти вам здоров'я і добре самопочуття.
Інструкція
1
Устілки в першу чергу повинні бути зручними. Якщо у вас є якісь ортопедичні проблеми, наприклад, плоскостопість або інша деформація стопи, або ваша робота пов'язана з постійною напругою ніг, ходьбою, то вам потрібні ортопедичні устілки . Такі устілки виготовляються за зліпком ноги за приписом лікаря.
2
Устілки повинні бути гігроскопічними, добре вбирати вологу. З ними нога не буде потіти після цілого дня у взутті, а також вони знижують ризик виникнення і розвитку хвороботворних бактерій, що викликають неприємний запах. Такі устілки знижують ризик отримання грибка стопи.
3
Для того щоб не мерзнути в холоди, використовуйте вовняні устілки . Краще всього використовувати товар з овечої і собачої шерсті. Вони добре вбирають вологу і зберігають тепло. Якщо устілки зроблені на основі фольги, то це підсилить ефект. Металева алюмінієва прокладка виступає в ролі і ізоляційного матеріалу.
4
Синтетичні устілки краще не використовувати взимку. Втім, і в теплу пору року це не найкращий вибір для тривалого носіння. Однак і шкіряні устілки не завжди є вдалим вибором, так як вони погано вбирають піт, від постійної вологості починають розкладатися і видавати непрятностей запах.
5
Устілки повинні підходити за розміром вашого взуття, ногам не повинно бути тісно з устілками. Купуючи устілки , краще відразу приміряти їх з тією взуттям, для якої вони призначені. Деякі фірми випускають антибактеріальні устілки , просочені спеціальним складом. Зазвичай вони випускаються на тканій основі.
6
Устілки на основі активованого вугілля відмінно борються з появою запаху. Силіконові устілки будуть корисні тим, хто відчуває дискомфорт при ходьбі. Вони добре амортизують, знижуючи тиск на болючі місця стопи, в них ноги менше втомлюються.