Як запитати про зарплату.

Лише деякі начальники регулярно підвищують зарплату підлеглим за власною ініціативою. Найчастіше доводиться нагадувати вищестоящим про те, що грошової надбавки не було вже дуже давно.
Інструкція
1
Ніколи не заводите мова про підвищення зарплати в присутності інших співробітників. Це може призвести до розпалювання війни між колегами. Особливо в тому випадку, якщо вам збільшать грошове забезпечення, а іншим - ні.
2
Опишіть на окремому аркуші всі види робіт, які були зроблені. Порівняйте їх зі службовими обов'язками. Якщо ці дані сильно розходяться, виповнюється багато доручень понад норму, є сенс просити про надбавку.
3
Домовтеся про зустріч з керівництвом заздалегідь. Бажано організувати рандеву в першій половині дня, коли шеф ще не втомився, або відразу після обіду.
4
На зустріч з начальством надіньте найкращий діловий костюм. Зробіть укладку, приведіть в порядок манікюр. Нехай керівництво бачить, що ви просите підвищення не через бідність, а тільки тому, що хочете, щоб робочі успіхи оцінювалися по достоїнству.
5
Візьміть з собою посадові обов'язки і список робіт, який дійсно виконується. Спочатку розкажіть начальнику про досягнення, скільки завдань було виконано в строк або раніше терміну, скільки проведено успішних угод. Плавно підведіть бесіду до обговорення рівня зарплати.
6
Розмовляючи з керівництвом, зберігайте спокій. Зробіть вигляд впевненого в собі професіонала, який високо цінується на ринку праці.
7
Якщо начальник не дає відразу позитивної відповіді, обіцяє подумати, не турбуйтеся. Уточніть, коли краще підійти за точним відповіддю.
8
Продовжуйте виконувати посадові обов'язки так само добре, як і раніше. Керівництво обов'язково оцінить зусилля і підвищить заробітну плату.
9
Якщо розмови про підвищення зарплати ні до чого не привели, не впадайте у відчай. Просто пошукайте інше місце роботи, яке виправдає всі грошові очікування. Професіонали потрібні завжди, і навряд чи пошуки займуть багато часу.