Як розвинути силу. Як розвинути статичну силу в домашніх умовах.

Розвиток сили можливо при забезпеченні максимального м'язового напряженія.Чтоби забезпечити максимальне м'язове напруження використовують різні методи: * Метод піднімання вантажу з граничним обтяженням максимальну кількість разів; * Метод піднімання вантажу непредельного обтяження до відмови; * Подолання з максимальною швидкістю неграничних обтяжень ; * Подолання зовнішнього опору при однаковій довжині м'язів; * Скорочення м'язів в суглобі за рахунок ваги власного тіла або падаючого груза.Еті методи використовуються при виконанні вправ, які в свою чергу діляться на вправи з подоланням своєї ваги тіла, вправи з зовнішніми опорами і ізометричні вправи.
Інструкція
1
Вправи з зовнішнім опором: * Вправи з отяжеленние. Для них використовуються штанги, гантелі, гирі і набивні м'ячі. Їх можновиполнять і на універсальних тренажерах і за допомогою партнера. * Вправи, які виконуються за допомогою пружних предметів (еспандерів, джгутів, гумових амортизаторів). Коли м'язи долають пружне опір, їх сила возрастает.Такого роду вправи вважаються практично найефективнішими для розвитку м'язової сили. Головне при їх виконанні правильно дозувати навантаження і тоді можна розвинути практично всі групи м'язів. Найбільшої ефективності можна добитися при преодолевающем або поступається режимі.
2
Вправи з використанням власної ваги: * Гімнастичні вправи. Це всілякі віджимання в упорі лежачи, в висі або на брусах, піднімання ніг, коли висять на перекладині, лазіння по канату та інші. * Легкоатлетичні вправи. Стрибки на одній нозі або на двох, через бар'єри, з підвищення. * Вправи на подолання препятствій.Такіе вправи доступні всім віковим групам та людям різної підготовленості. Це дозволяє включати їх в будь-яку програму розвитку сили.
3
Ізометричні вправи: * Вправи на утримання вантажу. Це пасивні вправи. * Вправи з активним напругою м'язів. Це вправи на тривале утримання певної пози з напруженими м'язами. До них відноситься спроба відірвати від землі штангу на якій надмірний вага, або спроба випрямитися при опорі плечима на перекладіну.Іменно ізометричні вправи здатні одноразово задіяти максимальну кількість м'язів за раз. Виконувати їх треба з затримкою дихання, що привчає організм до роботи в екстремальних умовах кисневого голодування, тому вони включені в обов'язкову програму підготовки космонавтів, підводників, рятувальників.