Як знизити біллірубін.

Підвищений рівень биллирубина може бути наслідком багатьох захворювань печінки. Щоб знизити його рівень в крові, необхідно спочатку здати всі необхідні аналізи, щоб узначіть причину, а потім вже приступати до безпосереднього лікування хвороби, що спровокувала це підвищення.
Інструкція
1
В організмі людини відбувається постійна заміна старих еритроцитів на нові. Старі еритроцити руйнуються, з них звільняється гемоглобін. Якщо гемоглобін знаходиться поза еритроцитів, він стає токсичним для організму. Нормою для білірубіну в крові служить відмітка не вище 20,5 мкмоль/л, а виведення прямого білірубіну відбувається разом з жовчю в жовчний міхур. Рівень білірубіну в крові залежить від декількох причин: - від кількості альбуміну в крові; - від інтенсивності і масивності розпаду еритроцитів; - від активності ферментних систем, які беруть участь в перекладі непрямого білірубіну в прямий; - від адекватності відтоку жовчі з печені.Еслі є порушення в кожному з перерахованих вище факторів, то це призводить до підвищення вмісту білірубіну в крові.
2
Коли підвищено білірубін при застої жовчі, необхідно усунути перешкоду, що заважає її нормальному відтоку. Це значно знизить кількість білірубіну).
3
Для зниження білірубіну у новонароджених використовуйте спеціальні лікарські препарати - активатори або індуктори ферментів печінки (наприклад, фенобарбітал).
4
Коли високий білірубін викликаний синдромом Жильбера, приймайте «Фенобарбитал» або «Зиксорин» по 0,05-0,2 г на добу протягом 2-4 тижнів.
5
Призначення фенобарбіталу покращує обмін речовин в печінці і зв'язування білірубіну. Правда він надає заспокійливу дію, працює як седативний препарат. Так само призначається якоїсь гепатопротектор, на кшталт «Карсилу ®». Але призначення в обов'язковому порядку повинен робити лікар.
6
Підвищення білірубіну також може бути пов'язано з гепатитом. Він буває не тільки вірусним, але і токсичним, лікарським, індукованим, идиопатическим і другім.Прічін гипербилирубинемии може бути маса. Часом її викликає малярія або жовчокам'яна хвороба, а також доброякісна гіпербілірубінемія Жильбера. Перш за все, необхідно шукати і лікувати причину.