Як змусити себе більше працювати.

Навіть самим старанним працівникам іноді не хочеться працювати більше і робити кар'єру. В цьому немає нічого дивного. Люди втомлюються, змінюють пріоритети, та й просто бувають ситуації, коли найулюбленіша робота стає в тягар. Але як змусити себе працювати більше, якщо вам не хочеться працювати вже тривалий час?
Інструкція
1
Запитайте себе: а чому саме мені не хочеться працювати більше, адже я завжди любив працювати? Якщо ви просто втомилися, то все може влаштуватися, якщо ви зможете взяти відпустку. Іноді цього буває достатньо. Зміна обстановки, можливість більше спілкуватися з близькими людьми дає сили надалі працювати більше і з більшою ефективністю.
2
Інша справа, якщо ви раптом зрозуміли, що ваша робота вам більше не цікава. Це може трапитися з двох причин: або на цьому робочому місці ви більше не розвиваєтеся, або ви усвідомили що те, чим ви займаєтеся, просто не ваше. У першому випадку спробуйте змінити роботу, хоча б походити по співбесідах. Цілком можливо, що досить швидко ви знайдете для себе місце, оптимально відповідне вашим запитам.
3
Якщо ж вам набридло справу, якою ви займалися вже багато років, подумайте про роботу в суміжній галузі і, в перспективі, про зміну професії. Цього не слід боятися. Багато людей змінюють професію не один раз в житті. Така ситуація ускладнюється тим, що для нової професії може знадобитися нове утворення. Але це не проблема, оскільки в деяких випадках вам не знадобиться отримувати другу вищу освіту за великі гроші протягом двох-трьох років. Можна просто отримати додаткову кваліфікацію, закінчивши коротку освітню програму. Таку можливість в Москві надає Російський Університет Дружби Народів. Ви будете вчитися приблизно півроку і зможете стати, приміром, менеджером з персоналу. На нової, цікавої вам роботі ви будете працювати більше й ефективніше.
4
Буває й так, що ваша робота вас повністю влаштовує, але ... ви просто не можете себе змусити працювати більше. Поставте собі мету, поясніть собі, навіщо вам необхідно працювати старанніше. Бути може, працюючи більше, ви зможете більше заробляти і, нарешті, у вас вийде взяти автокредит? Якщо мати певну мету і прагнути до неї, працювати стане легше.
5
Але мета мало поставити, її потрібно записати, а також скласти (теж письмово) план по її досягненню. Припустимо, для вашої мети вам потрібна більш висока зарплата, яка можлива тільки на більш високій посаді. Розпишіть все те, що необхідно зробити, щоб за півроку переконати керівництво дати вам цю посаду. Можливо, вам знадобиться взяти на себе ще кілька проектів, частіше виступати на корпоративних конференціях. Випишіть всі кроки, які вам доведеться зробити, щоб досягти мети. Поставте до кожного кроку приблизний термін. Слідувати такому плану досить легко, адже ви твердо знаєте, що саме вам потрібно робити і для чого ви все це робите.
Якщо залишати гроші вдома, то вони лише знецінюються через інфляцію. Щоб зберегти заощадження, їх необхідно змусити працювати. При цьому вони можуть принести істотний дохід, але тільки важливо вкласти їх в правильні речі.
Інструкція
1
Створення бізнесу - це дуже зручний спосіб вкласти гроші. Проект буде розвиватися, принесе прибуток, а значить, капітал збільшиться. Якщо побудувати все правильно, то підприємство працюватиме багато років і багато разів збільшить спочатку вкладені кошти. Відкривати бізнес можна самостійно, але для цього потрібна хороша ідея, що стоїть бізнес-план і вміння організовувати та керувати. Якщо таких ресурсів немає, то можна вкласти гроші в чужий бізнес. На певних умовах ви вливаєте капітал, а через певний проміжок часу отримуєте дивіденди. Вкладення в бізнес може бути вдалим і дуже дохідним. Але за статистикою, близько 90% всіх компаній не виживають навіть 1 року. А значить існує величезний ризик, що ви не тільки не отримаєте прибутку, але і втратите те, що у вас було. Цей варіант цікавий, але авантюрний.
2
Сьогодні існує величезний ринок цінних паперів. Можна купити акції самих різних компаній. На зміні їх вартості багато заробляють мільйони. Спеціальні біржі дозволяють займатися купівлею-продажем акцій, золота, нафти, валюти. Можна самостійно зареєструватися та почати працювати в системі. Але для цього потрібні знання про те, як відбувається гра на біржі, від чого залежить вартість конкретних активів, а ще потрібно вміти передбачити, що ж відбудеться далі. Якщо знань немає, віддайте капітал в руки керуючих компаній або людей. Вони будуть займатися тим же самим - грати на біржі, але робити це професійно. Такі ж послуги пропонують банки, при цьому ви отримаєте відсоток набагато більший, ніж при класичних вкладах. Чим на більший прибуток ви будете розраховувати, тим більше виникнуть ризики. Без особливих труднощів можна отримати 14% річних, але є випадку, коли за цей же період прибуток склав і 200%.
3
Сьогодні хорошим вкладенням вважається покупка комерційної нерухомості. Вона дуже затребувана на сучасному ринку. Купуючи такий об'єкт, ви надалі здаєте його в оренду. Він приносить дохід щомісяця, і прибуток буває досить значна. Важливо лише купити нерухомість в хорошому районі. Також можна вкластися в будівлю будівель, які потім використовуватимуться як торговельні або офісні площі.