Як вижити в офісі.

Іноді людині, що звикла працювати вдома, доводиться повертатися до офісній роботі. Не всім це дається легко: всі люди різні, і на когось офісна обстановка діє гнітюче. Однак не варто згущувати фарби: вижити в офісі можна, якщо дотримуватися певних правил.
Інструкція
1
Основне, що вам допоможе вижити в офісі - це ваш настрій. Якщо ви виходите на роботу з важкими думками про плітки і інтриги, грубому начальника, рутині, то вам, звичайно, доведеться несолодко, адже перш за все в офісній обстановці ви будете бачити саме це. Звичайно, в будь-якому офісі достатньо і не дуже приємних людей, і рутини, але в той же час майже скрізь вистачає позитивних моментів. Налаштуйтеся на них. Подумайте про те, що в офісного життя є і свої переваги: поруч співробітники, які можуть допомогти, є чіткий графік і т.д. Таке самонавіювання вельми ефективно.
2
Але якщо ваші найгірші побоювання виправдалися, і в офісі вам некомфортно, спробуйте мінімізувати неприємні наслідки. Зведіть до мінімуму спілкування з неприємними вам людьми - не брали участі у загальних розмовах, якщо в них беруть участь такі люди, не ходіть з ними обідати і т.д. Якщо до таких людей належить ваш начальник, з яким доводиться спілкуватися, намагайтеся максимально психологічно усуватися при розмові з ним. Пам'ятайте, що вас пов'язує тільки робота.
3
Щоб про вас не ходили плітки, намагайтеся не розповідати про себе занадто багато. Будьте для всіх найпростішим співробітником, у якого все як у всіх: робота, дім, друзі, діти. Нікому не обов'язково знати, що у вас, наприклад, не дуже хороші відносини з братом, навіть тим співробітникам, яких ви почали вважати майже що друзями. Якщо плітки все ж з'явилися, не надавайте їм великого значення: людям, які їх поширюють, вірять далеко не завжди.
4
Навіть сама рутинна робота виконується легше, якщо ви знаєте, що після неї вам є чим себе винагородити. Це можуть бути як вечірні посиденьки в сусідньому кафе з приємними вам колегами, так і цікаві заняття після офісу. Після 18-00 життя тільки починається: можна сходити в театр або кіно, записатися на фламенко, створити традицію вечеряти з друзями, які працюють недалеко від вас.
5
Пам'ятайте, що в будь-якому стилі роботи, будь то офіс або фріланс, є свої переваги і недоліки. Використовуйте гідності офісу - такі, як чіткий графік, що дозволяє все планувати заздалегідь, спілкування в новими людьми (колегами), підвищення професійного рівня при роботі з більш успішними фахівцями, нарешті, можливість обідати в офісі або сусідньому кафе, без витрачання часу і сил на приготування домашньої їжі.