Як заморожувати полуницю. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Насичений солодкий смак і ніжний аромат стиглої полуниці легко зберегти шляхом заморожування. Заморожена полуниця відмінно підходить для пирогів, тортів, коктейлів, мусів і в якості добавки до порції ранкової каші. Існують не менше п'яти різних способів, що дозволяють зберегти полуницю за допомогою заморозки, і всі вони починаються з того, що потрібно відібрати цілі ягоди, вимити їх в крижаній воді і відокремити плодоніжки. Потім полуницю сушать на паперовому рушнику і лише після цього вона готова до подальшої обробки.
Вам знадобиться
    • полуниця
    • цукор
    • мед
    • контейнери для заморожування продуктів,
    • зіп-пакети
Інструкція
1
Солодка подрібнена заморожена клубнікаКлубніку наріжте на четвертинки і покладіть в миску. На кожен літр полуниці покладіть? склянки цукру. Дочекайтеся, поки полуниця виділить сік, і він розчинить весь цукор. Приберіть полуницю в контейнери для заморожування. Полунична маса не повинна займати більш? обсягу. Перед тим як прибрати контейнер в холодильник, кілька разів м'яко струсіть його. Така ягода добре підходить для компоту, крему, мусу, желе. Головне не забути відняти з рецепта той цукор, який в ній вже знаходиться.
2
Подрібнена несолодка заморожена клубнікаІзмельчіте ягоди полуниці блендером. Розкладіть полуничне пюре в порційні контейнери і заморозьте. Така полуниця підійде для будь-якого рецепту, де вам потрібно свіже полуничне пюре.
3
Охолоджена полуниця в цукровому сіропеКазалось б, навіщо заливати полуницю холодним сиропом? Чим цей спосіб відрізняється від варення? Чому б не обробити полуницю гарячим сиропом так, як звичніше? Справа в тому що при термічній обробці ягоди втрачаю левову частку цінного вітаміну С. Зваріть сироп зі склянки цукру і трьох склянок води. Такої кількості сиропу вистачить на півлітра полуниці. Охолодіть сироп і приберіть на півгодини в холодильник. Наріжте ягоди на четвертинки, розкладіть по контейнерах, так щоб вони займали не більше? обсягу. Залийте ягоди охолодженим сиропом і зберігайте в холодильнику.
4
Охолоджена полуниця в медуЕтот рецепт всього лише варіант попереднього. У ньому замість склянки цукру використовується стакан квіткового, липового чи акацієвого меду. Не забудьте, що мед варто змішувати відразу з теплою водою.
5
Заморожена клубнікаРазложіте цілі ягоди полуниці на деку або на дошках, вкритих пекарської папером. Кладіть ягоди на відстані в півсантиметра один від одного. Приберіть ягоди в морозилку на строк від 2 до 4 годин. Дістаньте ягоди і акуратно складіть в зіп-пакети, випустивши з них зайве повітря. На кожному пакеті надпишіть дату заморозки.
Зверніть увагу
Заморожену полуницю безпечно вживати в їжу протягом року після заморозки, але десь місяців через шість ягоди можуть почати втрачати колір, структуру і смак.
Корисна порада
Якщо ви вимили і почистили велика кількість полуниці, то пам'ятайте, що вона повинна бути заморожена не пізніше ніж через три години після обробки.