Як влаштуватися на роботу в Макдональдс. робота по другій трудовій книжці в макдональдс.

На роботу в «Макдоналдс» можна влаштуватися з 18 років. Співробітники малюють кар'єрний шлях для новачка - від рядового працівника, який трудиться на виробництві або обслуговує відвідувачів, до інструктора, обучающему початківців, свінг-менеджеру - керуючому ділянкою або зміною, другий і перший асистентові начальника і, нарешті, директору.
Вам знадобиться
  • - паспорт громадянина РФ,
  • - страхове свідоцтво державного пенсійного страхування,
  • - військовий квиток або приписне свідоцтво, - трудова книжка.
Інструкція
1
В «Макдоналдс» можна влаштуватися через єдиний Центр з прийому на роботу (телефон - (495) 755-66-33. Також можна звернутися до будь-якого менеджеру в будь-якому «Макдоналдсі».
2
При прийомі на роботу при собі слід мати паспорт громадянина РФ, страхове свідоцтво державного пенсійного страхування, трудову книжку (якщо «Макдоналдс» - не найперше місце роботи і прийшов влаштовується не по сумісництвом) , військовий квиток або приписне свідоцтво. Претендентові дадуть заповнити анкету. Роботодавці будуть розглядати її близько двох тижнів.
3
Кандидату необхідно пройти дві співбесіди. Після офіційного прийняття послідує запрошення на оформлення документів та видача направлення на медогляд для отримання медичної книжки, наявність якої є обов'язковою умовою для діяльності у сфері громадського харчування.
4
Відразу після отримання медичної книжки нового співробітника запрошують в ресторан для навчання. Перший день навчання вже вважається першим днем роботи і оплачується. Випробувальний термін в «Макдоналдсі» - два місяці.
Зверніть увагу
Робочі місця в «Макдоналдсі» створені згідно вимогам з охорони праці. При влаштуванні на роботу безкоштовно видаються два комплекти уніформи. Будь-який «Макдоналдс» обладнаний кімнатами для переодягання та душовими. Під час роботи всім співробітникам надаються перерви, кількість і тривалість яких залежить від тривалості зміни. Для працівників «Макдоналдса» завжди відкрита кімната відпочинку, де вони можуть провести перерва - поїсти, подивитися телевізор і т.д.
Корисна порада
В «Макдоналдсі» можна трудитися за сумісництвом. Робочий час для сумісників - 20 годин на тиждень, не більше чотирьох годин на день. У дні, коли на головному місці роботи співробітник вільний від виконання трудових обов'язків - наприклад, у вихідні, він може працювати за сумісництвом повний робочий день (зміну).