Як зробити м'якше махрові рушники. Як зробити м'якими рушники після прання.

Проблема жорсткості махрових рушників після прання хвилює багатьох господинь: адже колючим рушником легко зіпсувати враження від сауни або лазні. Найчастіше рушники стають жорсткими вже після першого прання, і скільки їх не стирай і не виполіскує, такими ж і залишаються. Так в чому ж справа? Як можна усунути цю проблему, використовуючи методи наших бабусь, і радувати домочадців пухнастими, м'якими і ніжними махровими рушники ми?
Вам знадобиться
  • - оцет,
  • - кухонна сіль
Інструкція
1
З'ясуйте, наскільки жорсткою є вода у вашому регіоні. Якщо ви впевнені, що проблема жорсткості рушників саме в цьому - додайте при полосканні у воду оцет: на 10 літрів води, як правило, додається? склянки оцту.
2
Додавайте при полосканні рушників та інших махрових речей в воду звичайну кухонну сіль. Рушник добре струшуйте перед тим, як вивішувати на сушку. Деякі додають сіль безпосередньо в пральну машинку, в секцію для кондиціонера.
3
Чи не пересушуйте рушники і починайте їх гладити злегка вологими. Причому гладити потрібно такі речі праскою, розігрітим до високої температури, постійно додаючи пар.
4
Якщо у вашому регіоні м'яка вода і рушники не такий брудні, щоб використовувати пральний порошок, виперіть їх звичайним господарським милом і ретельно прополощіть у воді. Природна м'якість води безпосередньо позначиться на якості випраних махрових виробів.
5
Наші предки прали білизну в проточній воді, і якщо раптом у вас коли-небудь з'явиться можливість випрати і прополоскати білизну в ключовий або річковій воді, перевірте це на власному досвіді: махрові речі, випрані в річці або озері і висушені на сонце, без додаткових зусиль з вашого боку, будуть дивно ніжними, ароматними і пухнастими.
6
Стирайте махрові рушники в машинці зі спеціальними кульками: вони збивають рушники при віджиманні, і речі стають дуже пухнастими. Купуйте спеціальні магнітні кульки - ефект буде ще краще. Але якщо у вас немає такої можливості - спробуйте використовувати звичайні тенісні кульки.
7
З коштів побутової хімії переважніше використовувати для полоскання дитячий кондиціонер «Ленор». З використанням цього засобу вам навіть не доведеться гладити рушники : вони після гарного віджиму будуть м'якими і пухнастими.