Як бинтувати боксерські бинти. Як боксерові швидко заробити 1 дорослий розряд.

Рука боксера - це його головний робочий інструмент. Коли виробляється удар, саме кисть руки приймає на себе найбільше навантаження. Тому травми руки - це найчастіші травми, які отримують при занятті боксом. При цьому багато хто до цих пір вважають, що бинти боксерські їм ні до чого. А дарма. Боксерські бинти призначені не для захисту шкіри від пошкоджень, а для того, щоб захистити кисть руки від вивиху, забиття, ушкодження суглобів та інших травм, які нерідкі.
Інструкція
1
Довжина професійних боксерських бинтів від 4,5 метрів, але вона може змінюватись від півтора до 5 метрів. Любителі воліють короткі. Хоча за логікою, чим більше бинт, тим краще він захищає руку. Проте, вибирати довжину бинта потрібно виходячи з розмірів кисті. Стандартна ширина бинта - 5 см, але бувають і 2 і 10 сантиметрові. До речі, краще брати нееластичні бинти, бо в них рука краще дихає і немає ризику, що ви передаючи судини на руці, як буває з еластичними бинтами.
2
Способів бинтування рук багато. Кожен вибирає для себе найбільш зручний. Майте на увазі, що професіонали бинтують кисть трохи інакше, ніж любителі, так як використовують 4-5 метрові бинти. Любителю достатньо буде і 2-2,5 метрів.
3
Для початку, згорніть бинт в рулон так, щоб петля, яка фіксує бинт на руці, залишилася зовні. Надіньте цю петлю на великий палець, по ребру долоні, заведіть цей бинт під кисть і оберніть, охопивши зап'ясті. Тепер черга великого пальця. Оберніть його два рази, зійдіть вниз і знову оберніть зап'ясті. На цей раз оберніть його два рази. Спустіться з зап'ястя на кисть і оберніть її два рази. Знову два рази великий палець і два рази оберніть зап'ясті. Закінчуємо бинтування, два рази обернувши кисть. Бинт закріпіть липучкою або гумкою. Якщо закріплюєте липучкою, то вона повинна бути, або на зап'ясті, або всередині долоні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GUIPrUpEey0
Зверніть увагу
Руки потрібно бинтувати для запобігання травм кисті. В боксерської рукавички рука потіє так ось бинти ще й вбирають піт. Використовують бинт шириною 40-50 мм і довжиною від 2,5 до 4 метрів. Довжина бинта залежить від розміру руки і способу бинтування. З часом боксер вибирає для себе індивідуальний більш зручний спосіб, але основа завжди одна: "бинтування хрестом".
Корисна порада
1. Підготовка бинтів. Продаються бинти як правило змотані в рулончики липучкою назовні, а петлею для пальця - всередину, і щоб забинтувати руку, доводиться щоразу розгортати бинт повністю. 2. Бинтувати починайте з мізинця - для цього бинт обводьте навколо зовнішнього боку мізинця і пробрасивая між мізинцем і безіменним пальцем. Бинт тягніть туди, звідки його виводили на мізинець