Як скинути вагу після пологів. Як швидко схуднути після пологів.

Кожній жінці після пологів хочеться швидше повернутися до колишніх розмірів, але треба розуміти, що стрімке схуднення чревато серйозними після дствия, можна втратити молоко. Позбутися від зайвих кілограмів цілком реально, але не варто поспішати.
Інструкція
1
Частина ваги породілля втрачає під час пологів, але організм, в надії захистити дитину від голоду, зберігає тенденцію накопичувати жир. Не варто переживати, при кожному годуванні мати втрачає близько 600 калорій. Вдобавок нові емоції і переживання іноді поглинають всю увагу, і схуднення відбувається само собою.
2
Чим більше жінка стурбована своїм зовнішнім виглядом, тим важче їй позбутися зайвої ваги . Треба відпустити ситуацію, адже ви набирали вагу не за один день, чому ж він повинен піти миттєво? Потрібно підійти до цього питання відповідально, адже тепер ви у відповіді не тільки за своє здоров'я, але і за здоров'я і життя вашого малюка. Все треба робити поступово, не поспішаючи. Намагайтеся більше гуляти з коляскою, спокійна ходьба зробить свою справу, калорії почнуть спалюватися. Займайтеся зарядкою регулярно, нехай це буде 15 хвилин в день, але щодня.
3
Харчуйтеся раціонально, дієти дають тимчасовий ефект, до того ж, ви годуєте двох, подумайте про те, які мікроелементи засвоїть організм вашої дитини, якщо ви сядете на жорстку дієту. Період годування грудьми - не привід голодувати і обмежувати себе в їжі.
4
Не обмежуйте себе в питво. Пити треба багато, до 2 літрів в день. Іноді склянкою води можна погасити напад голоду. Наповнений шлунок не вимагатиме перекусу, а чиста вода заповнить її недолік всередині організму. Не забувайте брати пляшечку з водою, збираючись на прогулянку з малюком.
5
Налаштуйтеся на перемогу, записуйте свої успіхи, це додасть вам сил, і допоможе виграти боротьбу із зайвими кілограмами. Чи не орієнтуйтеся на відомих людей, швидко скинули вагу, в кінці кінців, ви не знаєте, яку ціну платять вони за бажання виглядати стрункими і успішними. Нічого не проходить даром, за все треба платити. Задумайтесь, чи варто так жертвувати заради задоволення бачити себе похудевшей. У всьому потрібна міра, дійте розумно, і у вас все вийде.