Як привітати чоловіка з Новим роком.

Пухнастий сніжок, легкий морозець, суміш з чудесних запахів мандаринів і запашної їли - все це чарівне свято Новий рік! Практично всі чекають його з нетерпінням, вірять у чудеса, загадують бажання, з'їдаючи під бій курантів 12 часточок мандарина, і впевнені, що їх бажання обов'язково здійсниться. І під новорічною ялинкою вас чекають приємні сюрпризи та подарунки. Чомусь усі вірять, що як Новий рік зустрінеш - так і проведеш. А значить, треба до зустрічі підготуватися грунтовно, щоб свято залишило незабутні враження. Ну і звичайно, треба не забути привітати кохану чоловіка !
Інструкція
1
Для початку в будинку (адже ви ж будете відзначати Новий рік разом?) Треба створити чарівну святкову атмосферу. Нарядите ялинку, не страшно, якщо вона буде зовсім маленькою! Адже найголовніше, ялинка - символ Нового року. Кімнати, кухню, коридор прикрасьте різнокольоровими гірляндами і ялинковими іграшками.
2
Приготуйте який-небудь милий несподіваний сюрприз. Наприклад, випустіть стінгазету, розмістіть ваші самі світлі і радісні фото: де ви разом, якісь яскраві події з вашого життя, пофантазуйте. Прикрасьте її і повісьте так, щоб відразу було видно. Або напишіть теплі слова привітання, яскраво і барвисто оформите, як плакат, і також помістіть його на самому видному місці. Головне - ваше бажання і трішки фантазії.
3
Подарунок ви, звичайно ж, приготували заздалегідь. Ви ж знаєте, що подобається вашому чоловікові і що він любить. Уявіть, що б ви хотіли самі отримати в подарунок на Новий рік. І, врешті-решт, не важливо, який ви виберете подарунок - головне, щоб вибір був зроблений з любов'ю.
4
Накрийте святковий стіл його улюбленими салатами та іншими наїдками. Придумайте, як можна його прикрасити. Якщо ви будете Новий рік зустрічати тільки удвох - на стіл поставте свічки, а на скатертину раскидайте пелюстки троянд. Так ви створите не тільки чарівну, але і романтичну атмосферу. Або можете обіграти ваші страви у вигляді яких-небудь предметів. Зробіть, наприклад, з часточок лимона промінчики сонечка, а з огірка - траву.
5
Зустріти чоловіка можна теж злегка проявивши фантазію. Одягніться, наприклад, східною принцесою і станцюйте коханому танець живота. Повірте, він це оцінить! Не забудьте після танцю піднести подарунок. Але можна заховати подарунок і під новорічну ялинку.
6
Під бій курантів підійміть келихи і привітайте свого чоловіка з Новим роком . Пообіцяйте один одному залишити в минулому всі образи. Влаштуйте коханому приємний чарівний вечір і незабутнє свято. Радійте кожній хвилині, проведеної поруч один з одним!