Як відключити згладжування шрифтів. згладжування шрифтів в фотошопі.

Щоб текст, що виводиться на екран, був приємний для очей, в операційній системі Windows застосовується згладжування шрифтів. Але деякі жертвують красою шрифта на користь збільшення продуктивності операційної системи. Саме з цієї причини ці користувачі ПК відключають згладжування шрифтів.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер з операційною системою Windows 7.
Інструкція
1
Відкрийте панель управління і у вкладці виберіть іконку «Система». Клікніть по ней.В вікні, виберіть «Додаткові параметри системи».
2
В розділі «Швидкодія» клікніть по кнопці «Параметри».
3
У вкладці, «Візуальні ефекти» приберіть галочку, що стоїть на пункті «Згладжувати нерівності екранних шрифтів».
4
Підтвердіть необхідність відключення опції «Згладжування нерівності екранних шрифтів», натиснувши «ОК», а потім «Застосувати».
5
Виконайте настройку системних шрифтів. Для цього в «Панелі управління» оберіть іконку "Персоналізація", потім клікніть на «Колір та оформлення вікон» і виберіть «Додаткові параметри оформлення».
6
У вкладці, слід відрегулювати шрифт, встановивши Tahoma, і його розмір, вибравши 8. Всі зміни вносите лише в нижнє поле, залишаючи верхнє без зміни. В розділі «Кнопки управління вікном» встановіть розмір шрифту. А після підтвердіть пророблені операції, натиснувши «ОК».
Зверніть увагу
Пам'ятайте: відключення опції «Згладжування нерівності екранних шрифтів» призведе до занадто швидкої стомлюваності очей при роботі на ПК.
Корисна порада
Опція «Згладжування нерівності екранних шрифтів» особливо важлива для користувачів ноутбуків і десктопів з LCD монітором. Особливість LCD екрана полягає в тому, що звичайні шрифти, що виводяться на дисплей монітора, мають занадто чіткі грані, з цієї причини кілька погіршується читаність тексту з екрану. Для поліпшення читаності тексту в операційній системі Windows використана технологія згладжування шрифтів ClearType. Опція «Згладжування нерівності екранних шрифтів» налаштована автоматично і включена за замовчуванням. Якщо настройки, виконані в автоматичному режимі, в недостатній мірі враховують потреби користувача, то потрібні параметри ClearType можуть бути задані вручну.