Як прибрати великий шрифт. Як прибрати жирний шрифт на пк.

Зовнішній вигляд шрифтів має велике значення для користувача ПК. Адже саме від шрифту, виведеного на екрану тексту, залежить, чи буде даний текст читабельним чи ні. Але занадто великий шрифт не завжди зручний в читанні.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер.
Інструкція
1
Відкрийте документ, шрифт в якому потрібно зменшити.
2
Виділіть уривок тексту для зменшення шрифту.
3
Натисніть комбінацію клавіш Ctrl + Alt + Shift + <в Windows (це для комп'ютерів з архітектурою PC), а для комп'ютерів з архітектурою Mac натисніть таке поєднання клавіш: Ябл-Option-Shift <. Текст, що містить шрифти різних кегель, при натисканні даної комбінації клавіші не складатиметься з букв однакової величини. Цей метод дозволяє зменшувати кегель шрифту на один пункт, тобто, зміна шрифтів різних кегель виконуватиметься на один крок.
4
Натисніть на клавіатурі клавіші Ctrl + Shift + <в Windows (за умови, що у комп'ютера архітектура PC), або Ябл-Shift- <для комп'ютера з архітектурою Mac. Використання даного методу дозволить зменшувати кегель шрифтів такими кроками: 192, 168, 144, 120, 96, 72, 60, 48, 36, 24, 18, 14, 12, 10, 9 і 7. Зробити кегель шрифту менше 7 буде неможливо: кожне наступне натискання призведе до того, що комп'ютер стане видавати писк.
Зверніть увагу
Можна вручну за допомогою текстового редактора виставляти розмір шрифту, але це займе набагато більше часу на виконання всієї операції, пов'язаної з форматуванням документа.
Корисна порада
Для збільшення Кегеля шрифта потрібно провести подібну ж операцію: виділити форматується шматочок текст, а потім натиснути комбінацію клавіш. Для комп'ютерів з архітектурою PC Ctrl + Alt + Shift +> в Windows, а для десктопів з архітектурою Mac - Ябл-Option-Shift->. Збільшення кожного окремого Кегеля шрифта відбуватися буде відповідно з кроковим інтервалом. При натисканні клавіш Ябл-Shift-> або Ctrl + Shift +> в Windows збільшення розміру шрифту здійснюватися буде з наступними кроками: 7, 9, 10, 12, 14, 18, 24, 36, 48, 60, 72, 96, 120, 144, 168 і 192. Гранично граничним є пункт 192.
На жаль, сьогодні робота з комп'ютером все ще не відбувається на рівні віддачі уявних наказів, а одержувана у відповідь інформація майже завжди обличена в форму текстів. Ми проводимо велику частину свого «комп'ютерного часу», читаючи і створюючи тексти за допомогою додатків різного роду. Тому фраза «розмір має значення» дуже актуальна стосовно до текстів на екрані комп'ютера.
Інструкція
1
Якщо вам заважає занадто великий шрифт веб-сторінок в браузері, то зменшити його можна натиснувши клавішу ctrl і, не відпускаючи її, покрутивши коліщатко миші в напрямку на себе - таким способом ви зміните масштаб сторінки, в тому числі і використаних в ній шрифт ів. Точно такий же ефект дає натискання клавіші зі знаком мінус при утримуваної клавіші ctrl.
2
Якщо великий шрифт треба замінити більш дрібним в тексті документа Word, то почніть з виділення потрібного його фрагмента. Якщо потрібно зменшити розмір всього тексту, то для виділення можна використовувати поєднання клавіш ctrl + a. Після цього розкрийте в меню програми, що випадає "Розмір шрифт а» в групі команд «Шрифт» на вкладці «Головна» і виберіть менше числове значення. Можна замість списку, що випадає натиснути клавіші ctrl + shift + p - воно відкриває окреме вікно з настройками шрифт а, в якому теж можна змінювати його розмір.
3
Якщо треба зменшити крупний шрифт перегляду текстів в Word, нічого не змінюючи в форматах самого документа, то це можна зробити зменшенням масштабу. В цьому текстовому процесорі можна робити це так само, як і в браузері - обертаючи коліщатко миші на себе при клавіші ctrl. Крім того, в правій нижній частині вікна відкритого документа (в «рядку стану») розміщений повзунок, за допомогою якого теж можна змінювати масштаб відображення документа.
4
Позбутися від занадто великого шрифт а, використовуваного операційною системою для написів у графічному інтерфейсі ОС, можна зміною дозволу екрану. В ОС Windows Vista і Windows 7 для цього потрібно натиснути правою кнопкою по «шпалерам» на робочому столі і в контекстному меню вибрати рядок «Дозвіл екрану». Після цього клацніть по кнопці «Дозвіл» і за допомогою повзунка встановіть потрібне значення. Потім натисніть кнопку «Застосувати».