Як видалити ярлик з панелі управління.

Будь-який користувач ПК після установки на своєму комп'ютері чергової програми може виявити, що програмне забезпечення не встановилося: сталася помилка, але ярлик зберігся в панелі управління .
Інструкція
1
Відкрийте «Панель управління » і знайдіть ярлик тієї програми, яка через помилки не встановилася на персональний комп'ютер. Все ярлик і в «Панелі управління » як файли * .cpl в папці C: WINDOWSsystem32.
2
Перетягніть цей ярличок на робочий стіл.
3
Клацніть правою клавішею комп'ютерної миші по ярлик у, натиснувши «Властивості». Потім натисніть «Змінити значок».
4
Прочитайте ім'я файлу з видом C: WINDOWSsystem32appwiz.cpl.
5
Візьміть файл з подібним ім'ям в system32 і перемістіть його в іншу папку.
6
Виконайте перезавантаження персонального комп'ютера, після чого переміщений файл сміливо видаліть.
Зверніть увагу
Уважно ставтеся до видалення програм! Якщо видалити програму, не знаючи до кінця, яка її роль і навіщо вона потрібна, це може стати причиною збою в роботі комп'ютера, а то й взагалі привести до того, що без допомоги фахівця повернути працездатність буде неможливо.
Корисна порада
Якщо ж необхідно видалити якийсь компонент, встановлений на комп'ютері, наприклад, програму, то виконується наступна послідовність дій: спочатку відкрийте на «Панелі управління» опцію «Установка і видалення програм». Потім у випадаючому діалоговому вікні виберіть «Встановлені програми» і клікніть по опції «Зміна». Після цього в меню виберіть «Вибір компонента" і клацніть по ньому. Буквально через кілька секунд відкриється список програм, встановлених на комп'ютері. Щоб видалити одну з них, клікніть лівою кнопкою комп'ютерної миші по непотрібної програмці і натисніть «Видалити». Після цього відкриється вікно з питанням, чи впевнені ви, що хочете видалити програму. Натисніть «Так» або «Далі». Після натискання «Так» програма зникне з переліку програм: це буде свідчити про те, що вона віддалена.