Як засмагати з білою шкірою.

Засмага для людей зі світлим типом шкіри, особливо білим, має деякі особливості. Така шкіра більш чутлива до ультрафіолетових променів, пігментація під вплив сонця відбувається швидше. Щоб не «обгоріти» і зберегти свою шкіру здоровою, необхідно дотримуватися певних правил прийняття сонячних ванн.
Інструкція
1
Якщо у вас біла шкіра, то вам не рекомендується засмагати під прямими сонячними променями, краще приймати сонячні ванни в невеликому теньке.
2
Намагайтеся засмагати в півтіні до 11:00 годин вранці і після закінчення 16:00 годин після обіду.
3
Обов'язково надягайте головний убір: капелюх з широкими полами, легкий ситцевий хустку світлих відтінків. А також не забудьте взяти з собою сонячні окуляри.
4
Намагайтеся надягати легку ситцеве одяг, добре покриває плечі і руки.
5
Наносите на шкіру сонцезахисний крем з високим показником SPF (показник інтенсивності захисту від сонячних променів). Використовуйте сонцезахисний крем з індексом SPF від 15 і вище.
6
Якщо ви володар білої шкіри, інтенсивно покритої ластовинням різної пігментації, то застосування сонцезахисного крему вам необхідно подвійно! Оскільки ваша шкіра швидше схильна обгорання. У разі надмірного перебування на сонці без використання спеціального крему вона набуде не загар, а червоне забарвлення. А в багатьох випадках і опік, що дуже небезпечно для такої шкіри.
7
Наносите на шкіру крем за 30 хвилин до виходу в сонячні місця, так як він починає діяти після закінчення 20 хвилин від часу нанесення.
8
Намагайтеся засмагати послідовно, поступово подовжуючи час засмаги з кожним днем на 3-5 хвилин. Пам'ятайте, що максимальний час цілеспрямованого отримання засмаги для людей з білої шкірою не повинно перевищувати 20-30 хвилин в день!
9
Вживайте в їжу продукти, що містять значну кількість вітамінів С і А. Ці вітаміни сприяють придбанню шкірою красивого рівного загару.
10
Якщо вам не рекомендовано лікарями засмагати, то скористайтеся кремами для автозасмаги. Завдяки їх використанню шкіра набуває рівномірний загар без нанесення шкоди вашому здоров'ю.