Як відрізнити справжню туалетну воду.

Як правило, найпростішим способом визначення автентичності туалетної води є наявність сертифіката на дану продукцію. Але, на жаль, це не завжди можливо перевірити на увазі різних причин. А без туалетної води сучасній жінці просто не обійтися! Для того щоб визначити справжність туалетної води, скористайтеся наступними порадами.
Інструкція
1
Вивчіть зовнішній вигляд упаковки. На підробках написи найчастіше розпливчасті і дрібні. Упаковка справжньої туалетної води відрізняється акуратністю і точністю поліграфічного оформлення.
2
Зверніть увагу на дизайн флакона. Пам'ятайте, що чим складніше й вишуканіше форма флакона, тим важче її підробити.
3
Уважно прочитайте інформацію, що стосується виробника туалетного води. Оскільки виробники підробок найчастіше допускають граматичні помилки навіть в найменуванні туалетної води.
4
Справжня туалетна вода завжди містить на упаковці докладну інформацію про склад води, виробниках, термінах виготовлення і придатності товару.
5
Звертайте увагу на нанесення штрих-коду. Як правило, над штрих-кодом мається числовий або буквений номер серії, який повинен збігатися з шифром, нанесеним на флакон.
6
Врахуйте, що скло флакона не повинно містити митних домішок і порожніх повітряних кульок. А ковпачок флакона не повинен бути металевим. Оскільки в процесі зіткнення з металом туалетна вода може зіпсуватися.
7
Знайте, що колір туалетної води повинен бути натуральним: чи не каламутним і не дуже яскравим. Приміром, занадто яскравий колір свідчить про інтенсивний застосуванні хімічних барвників. Цим прийомом часто користуються підробниками.
8
Звертайте увагу на ціну. Досить низька ціна також свідчить про низьку якість товару. Однак на сьогоднішній день стало з'являтися безліч якісних підробок і за високою ціною. Тому даний фактор не завжди буде вирішальним при виявленні підробки.
9
Пам'ятайте, що натуральна туалетна вода зберігає аромат протягом тривалого тимчасового інтервалу. А в разі купівлі підробки запах швидко вивітрюється.