Як дізнатися кількість знаків у тексті.

Якщо текст зберігається в електронному вигляді, то порахувати кількість знаків в ньому можна з використанням будь-якого роду програмного забезпечення. Це може бути встановлений у вашому комп'ютері текстовий редактор або, наприклад, розміщені на веб-сервері скрипти і т.д.
Інструкція
1
Використовуйте вбудовані можливості текстових редакторів - підраховувати загальне кількість символів в тексті вміє більшість з них. Наприклад, в простому редакторі NoteTab досить виділити весь текст або його фрагмент, щоб побачити в рядку стану кількість виділених знаків.
2
У більш просунутих текстових редакторах можна отримати і більш детальну статистику. Наприклад, в Microsoft Word 2007 в тому ж самому місці (в нижньому лівому кутку вікна) відображається кількість слів у тексті . Якщо клацнути це число в рядку стану лівою кнопкою мишки, то Word відкриє вікно з додатковими статистичними даними, що відносяться до цього тексту або виділеної його частини. У ньому будуть і окремі рядки із зазначенням кількості символів з урахуванням знаків пробілу і без пробілів. Тут же можна побачити і кількість рядків, абзаців і сторінок. Це ж вікно можна відкрити і через меню текстового редактора. Для цього перейдіть в розділ «Рецензування» і клацніть піктограму «Статистика» в групі команд «Правопис». У старих версіях цього редактора посилання «Статистика» треба шукати в розділі з назвою «Сервіс» меню Word.
3
Маючи доступ в інтернет можна порахувати кількість знаків і без текстового редактора. Для цього потрібно знайти веб-ресурс, який надає такий сервіс на своїх сторінках. Сама процедура в цьому випадку буде полягати у введенні тексту в поле форми на сайті і відправки його на сервер. Наприклад, на сторінці http://allcalc.ru/node/296 потрібно вставити скопійований текст треба в ліве поле. Після цього поставте відмітку в полі з написом «Все символи» - воно розміщене нижче поля для введення тексту. Потім натисніть кнопку з написом «Кількість символів». Цей сервіс не відправляє дані на сервер - всі підрахунки виробляються скриптом безпосередньо у вашому браузері. Результат ви отримаєте миттєво, він буде поміщений в поле з написом «Загальна кількість символів у словах». Крім того вам буде представлений перелік всіх знаків в тексті і кількість раз, яке вони використані.