Як налаштувати віддалений доступ робочий стіл.

Робота за комп'ютером займає в нашому житті все більше часу - багато хто з нас не тільки виконують свою роботу в офісі, а й беруть роботу додому. Щоб полегшити собі робочий процес ви можете підключити віддалений доступ до робочого столу другого комп'ютера. Ось кілька порад, які можуть бути вам корисні при виконанні даної настройки.
Вам знадобиться
  • Для підключення віддаленого доступу до другого робочому столу потрібно спеціальна програма TeamViewer, а також ID другого комп'ютера і пароль доступу до нього. У тому випадку, якщо ви збираєтеся встановити віддалене підключення до свого комп'ютера - ці дані відомі, якщо ж необхідно підключитися до комп'ютера свого колеги - ці дані він має добровільно надати.
Інструкція
1
Скачайте з інтернету програму TeamViewer і встановіть її на свій комп'ютер. Це не складно і займе всього кілька хвилин. Програма вільно поширюється, вона важить небагато, дуже проста як в установці, так і в застосуванні.
2
Увімкніть програму TeamViewer. У новому вікні ви побачите інформацію про своєму комп'ютері. Також в цьому ж вікні буде видна спеціальний рядок, куди потрібно внести ID другого віддаленого комп'ютера.
3
Після цього виберіть спосіб, за допомогою якого здійснюватиметься власне підключення. Утиліта TeamViewer надасть на вибір кілька варіантів. Виберіть той варіант, який вам сподобається, і клацніть по кнопці «Підключитися».
4
У новому вікні, впишіть пароль доступ а до другого віддаленого комп'ютера.
5
Після всіх раніше зроблених дій ви побачите на своєму робочому столі нову панель - це з'явиться робочий стіл другого ПК. Віддалене підключення встановлено, можна починати роботу.
6
Віддалене підключення дає можливість не тільки працювати з інформацією, що знаходиться на другому комп'ютері, але навіть скачувати на свій ПК необхідні документи і файли.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що встановлення віддаленого доступу можливе тільки з дозволу власника другого ПК. Несанкціонований доступ неприпустимий.
Корисна порада
Утиліта TeamViewer легка в застосуванні і проста програма. Але вона не єдина в своєму роді і ви можете вибрати іншу програму на свій смак.