Як замовити одяг з США.

Замовити одяг з США можна в різних інтернет-магазинах або аукціонах. Доставка речей проводиться поштою, а оплата замовлення здійснюється за допомогою пластикових карт і спеціальних сервісів.
Інструкція
1
Обзаведіться пластиковою картою, за допомогою якої ви будете розплачуватися за замовлення. Справа в тому, що американські магазини не приймають традиційних для Росії електронних грошей типу Яндекс.Деньги або WebMoney. В США прийнята оплата за допомогою сервісу PayPal. Після того, як пластикова карта буде випущена банком і виявиться у вас на руках, прив'яжіть рахунок до аккаунту PayPal - це дозволить швидко і безпечно проводити покупки в переважній більшості інтернет-магазинів Сполучених Штатів.
2
Зайдіть на сайт Ebay.com, який є найбільшим інтернет-аукціоном в США та деяких інших країнах. Зареєструйтеся на сайті, впишіть свою поштову адресу і рахунок PayPal. Після цього «вирушайте» на пошуки цікавить вас одягу за посиланням «Clothes». Пам'ятайте, що Ebay є інтернет-аукціоном, тому для покупки вам доведеться ставити ставки. Однак, лот завжди можна буде купити відразу, натиснувши кнопку Buy Now. Це буде трохи дорожче ніж в аукціоні, але дешевше ніж у більшості російських офлайнових магазинів. Уточнюйте, що доставка даної речі виробляється з США в Росію. Схвалюйте покупку і чекайте посилки з заповітної одягом з США.
3
Крім інтернет-аукціонів, одяг з США можна також замовити в інтернет-магазинах. Найбільшим і найнадійнішим американським інтернет-магазином є Amazon.com. Зареєструйтеся на ньому і шукайте одяг також, як і на Ebay. Amazon не є аукціоном, тому купівля речей на ньому виробляється відразу після оформлення замовлення. Товари з США також будуть доставлятися посилкою.
Зверніть увагу
Крім описаних магазинів і аукціонів речі з США можна замовити у фірмових інтернет-магазинах різних брендів.
Якщо вас не влаштовує асортимент російських магазинів, і ви зацікавилися замовленням речей з США , то ви повинні знати, що за допомогою інтернету та міжнародної пошти, ваше бажання здійсненно в досить короткий термін.
Вам знадобиться
  • Інтернет.
Інструкція
1
Більшість американських марок активно розвиваються і воліють просувати свій товар на російському ринку без участі посередників. Тому, якщо вас цікавить конкретний бренд, який ви вже давно і безуспішно шукаєте в магазинах вашого міста, дізнайтеся - чи немає на просторах Рунета офіційного сайту цієї марки. Зазвичай, крім адрес магазинів - представництв бренду, на подібних сайтах буває розташований інтернет-магазин з доставкою по Росії для зручності покупців. Вам не доведеться їхати за що цікавить вас річчю в інше місто, де є шуканий магазин.
2
Якщо офіційний інтернет-магазин відсутня, то знайдіть спеціалізовані сайти-посередники. Це російські сайти, що займаються прямими поставками товарів американських і європейських брендів з інтернет-магазинів США та країн Європи. Крім інтернет-магазинів, вони організують доставку з гіпермаркетів одягу і монобрендових бутиків. Перевагою такої покупки є те, що багато речі обійдуться вам набагато дешевше товарів схожого якості, придбаних в нашій країні.
3
Надавши вам можливість істотно заощадити на своєму гардеробі, адміністрація сайту зажадає натомість лише оплати певної комісії за здійснення посередницьких послуг і оплату пересилки міжнародною поштою. Однак, порівнявши ціни в російських інтернет-магазинах і їх американських аналогах ви переконаєтеся, що покупка речей у США все одно менш болюча для вашого гаманця.
4
Щоб дізнатися розмір комісії, прочитайте умови співпраці з кількома подібними сайтами і виберіть найбільш підходящий вам варіант.
5
При виборі речей в американських інтернет-магазинах важливо не помилитися з розміром. Розмірна таблиця зазвичай буває розташована для вашої зручності на цьому ж сайті, ознайомтеся з нею, перш ніж робити замовлення.
6
Приєднуйтеся до групи «колективних покупок» у соціальних мережах. Їх організатори - ваші однодумці, вони також зацікавлені в придбанні речей з США . Мета таких груп - здійснити спільний замовлення на досить велику суму, щоб потім розділити витрати на доставку на кількість учасників закупівлі і зменшити тим самим подібні витрати до мінімуму. Мінус такої покупки - зазвичай замовлення приурочений до певної дати і ви повинні будете чекати, поки інші покупці остаточно визначаться з вибором, щоб загальне замовлення міг бути відправлений у обробку.