Як вирізати рекламу з фільму.

Вирізати рекламу , а також будь-який непотрібний кадр з фільму, можна за допомогою спеціальної програми для редагування відео. Для цього достатньо виділити необхідний для видалення відрізок і стерти його.
Вам знадобиться
  • - Програма для редагування відео (Virtual Dub).
Інструкція
1
Для видалення реклами з фільму можна скористатися програмою Virtual Dub. Серед її переваг можна відзначити, що вона безкоштовна і займає мало місця на жорсткому диску, має власні кодеки і не вимагає установкі.Для початку потрібно відкрити фільм, з якого необхідно вирізати непотрібні моменти. Для цього необхідно зайти в пункт меню «File» і вибрати підпункт «Open video file». Після того, як обраний фільм підвантажиться, можна починати операцію.
2
Всі дії проводяться за допомогою повзунка внизу вікна програми і керуючих клавіш під ним. Необхідно пересунути бігунок в ту позицію, де починається реклама. Більш точно можна підрегулювати його за допомогою кнопок «Попередній кадр» або «Наступний кадр» на панелі управління. Також можна скористатися стрілками на клавіатурі комп'ютера.
3
Вибравши потрібний момент, слід натиснути клавішу клавіатури «Home». Це буде вважатися початковим пунктом видалення.
4
Далі необхідно аналогічним чином пересунути повзунок в ту точку, де реклама закінчується. Після цього, відрегулювати потрібний остаточний кадр, можна натиснути клавішу «End» на клавіатурі. Ця дія поставить крапку у виділеному фрагменті.
5
Щоб видалити рекламу залишилося натиснути кнопку «Delete», після чого відрізок можна вважати удаленним.Далее слід виконати ту ж операцію з рештою місцями, де записана реклама.
6
Після всіх дій необхідно зайти в пункт меню «Video», де вибрати параметр «Direct video stream». Це дозволить зберегти відео доріжку в тому форматі, в якому вона була спочатку. Після цього, для збереження отриманого фільму досить зайти в меню «File» і вибрати «Save As ..». Після введення потрібного імені файлу і місця його розташування фільм можна вважати відредагованим і в ньому буде вирізана вся реклама.