Як зберегти кадри з фільму.

Іноді потрібно зберегти деякі смішні і запам'ятовуються моменти з фільму . Існує велика кількість програм-редакторів, що дозволяють зробити це без особливих зусиль. Вони допоможуть зберегти певний відрізок, або кадр з фільму у форматі відео або зображення.
Вам знадобиться
  • - Софт для захоплення відео або зображення (VirtualDub, Fraps) або медіаплеєр з відповідною функцією.
Інструкція
1
Якщо потрібно зберегти певний відрізок з фільму в якості відео, то тут допоможе редактор Virtual Dub. Це вільно поширювана програма, яка дозволяє вирізати певний момент, або навпаки, зберегти його як окремого файла.Для цього необхідно відкрити потрібне відео через відповідний пункт у меню («File» - «Open video file»). Потім переставити повзунок прогрес-бару в потрібну позицію (до початкового кадру) і натиснути кнопку клавіатури «Home». Потім за допомогою стрілок або курсора повзунок пересувається в кінцеву позицію, де натискається кнопка «End». Виділений фрагмент зберігається за допомогою клавіші F7.Также Virtual Dub дозволяє зберегти один певний кадр, для цього аналогічним способом потрібно відрегулювати повзунок і натиснути на клавіші Ctrl і 1, після чого зображення виявляється в буфері обміну. Його можна вставити в стандартний Paint або будь-який інший редактор графіки, і зберегти його в потрібному форматі
2
Якщо необхідно зберегти вибраний кадр в якості картинки, то це можуть зробити стандартні відеоплеєри. Наприклад, в BSPlayer при програванні фільму достатньо зупинитися на потрібному кадрі, натиснути на ньому правою клавішею миші та вибрати «Save Screenshot». Саме зображення з'явиться в папці зображень чи папці програми, як це зазначено в налаштуваннях. Не зупиняючи фільм можна зробити це за допомогою клавіші F12.
3
В VLC плеєрі робиться збереження кадру аналогічним чином. Необхідно зупинити в потрібному місці фільму , потім вибрати в меню «Video» пункт «Snapshot». Всі файли зберігаються в папку зображень windows у форматі png. В Light Alloy аналогічну функцію виконує пункт «Зберегти кадр». Таку ж дію можна виробляти і в звичайному медіаплєєре Windows Media Classic починаючи з версії 6.4.7.7.
Особливості сучасної культури, пронизаної інформаційними технологіями, багато в чому впливають на сприйняття і використання суспільством елементів культури традиційною. Так продукція кінематографа сьогодні часто є основою зображень (колажів, демотиваторів), поширюваних в інтернеті. Для початку створення колажу потрібно всього лише скопіювати кадр з фільму. Але необхідний функціонал є далеко не у всіх програвачів. На допомогу приходять програми обробки відео та графічні редактори.
Вам знадобиться
  • - безкоштовна програма обробки відео VirtualDub;
  • - безкоштовний редактор растрової графіки GIMP 2.x.
Інструкція
1
Відкрийте відео в VirtualDub. Скористайтеся клавіатурним скороченням Ctrl + O або пунктами меню File і Open video file ... Потім вкажіть потрібний файл в діалозі. Натисніть кнопку «Відкрити». Можна також перенести файл мишею з вікна провідника, папки або файлового менеджера у вікно VirtualDub.
2
Перейдіть до кадр у, який необхідно скопіювати. Використовуйте повзунок, кнопки панелі інструментів, розташовані знизу головного вікна програми або пункти меню Go.Еслі вміст фільму відомо, здійсните грубий перехід до сцени, в межах якої знаходиться шуканий кадр , шляхом руху повзунка мишею. Натисніть кнопку Input Playback для програвання відео. Дочекайтесь появи потрібної послідовності кадр ів. Натисніть кнопку Stop. Скоректуйте поточну позицію в потоці відео за допомогою натискання кнопок управління курсором на клавіатурі або команд Prev frame і Next frame меню Go.
3
Скопіюйте кадр з фільму в буфер обміну. Послідовно виберіть в основному меню програми пункти Video і Copy source frame to clipboard або натисніть клавіші Ctrl + 1.
4
Створіть нове зображення в GIMP на основі вмісту кадр а фільму, отриманого з буфера обміну. В меню GIMP послідовно виберіть пункти «Файл», «Створити» і «З буфера обміну». Можна також скористатися клавіатурним акселератором Shift + Ctrl + V.
5
Збережіть скопійований з фільму кадр в файл на жорсткий диск комп'ютера. Натисніть Shift + Ctrl + S або виберіть у меню пункти «Файл» і «Зберегти як ...». В відображення діалогу перейдіть в директорію, куди має бути вміщено зображення. Введіть ім'я файлу в полі «Ім'я». У списку «Виберіть тип файлу» виділіть пункт, відповідний предпочитаемому формату даних. Натисніть кнопку «Зберегти». При необхідності вкажіть опції збереження в діалозі і знову натисніть «Зберегти».
Корисна порада
Використовуйте команди Prev scene і Next scene меню Go для «інтелектуальної» перемотування відео. Використовуйте команди Prev keyframe і Next keyframe або клавіші Shift + Left, Shift + Right для швидкого переходу між ключовими кадрами.