Як купити б/у товари.

Для того щоб придбати хорошу річ, зовсім необов'язково йти в дорогий магазин відомої фірми або великий торговий центр. Багато людей з тих чи інших причин здають свої речі в магазини, які займаються продажем б/в товарів або виставляють їх на спеціалізованих сайтах. Там ви можете придбати цілком якісний товар за порівняно низькою ціною.
Інструкція
1
Йдучи з роботи додому або, навпаки, на роботу, уважно придивіться по сторонам. Напевно вам попадеться вивіска магазинчика або оголошення фірми, що займаються продажем б/в товарів. Один час магазини секонд хенд були на кожному кроці, зараз їх популярність дещо впала, але вони не зникли совсем.В магазині запитаєте продавця, продають вони тільки речі, що були у вжитку, або в їх асортименті є також конфісковані товари або товари з виставок. Ці варіанти - найкращі. Такі речі використовувалися один раз або взагалі не були у вжитку, це також можуть бути товари відомих марок. Але ціна їх набагато нижче, ніж в дорогих бутиках.
2
Якщо такого магазину на вашому шляху виявилося, відкрийте Яндекс або Google і наберіть в рядку пошуку « товари б/у» або «секонд хенд». Якщо вам потрібна техніка, спробуйте пошукати за запитом «комісійні товари ». Через пошукові системи інтернету ви знайдете адреси магазинів, або сайти, які займаються продажем б/в товарів.
3
Щоб знайти потрібний вам б/у товар в інтернеті, відкрийте ті сайти, які знайде для вас пошукова система, або відкрийте наступні адреси: molotok.ru, avito.ru, irr.ru. Це - три найбільш популярних сайту-форуму, де люди виставляють на продаж ті речі, які їм більше не потрібні. На кожному сайті є свої особливості реєстрації та купівлі-продажу.
4
Для покупки зареєструйтесь на сайті або зв'яжіться з автором оголошення за вказаними контактами (телефон, електронна пошта). Домовтеся про зустріч і огляді б/у речі. При купівлі технічно складної речі, обов'язково обговоріть з продавцем можливість перевірити функціональність і справність техніки. Якщо це одяг - уважно огляньте річ на наявність плям і дефектів.
Корисна порада
Якщо річ має будь-якої дефект, який ви виявили при зустрічі і який ви в змозі виправити самостійно (наприклад, відіпрати пляму), обов'язково торгуйтеся і намагайтеся трохи збити ціну. Продавцю буде в будь-якому випадку вигідно позбутися непотрібної йому речі. А ви заощадите додаткові гроші.