Як знайти щуку.

Щука - хитра ненажерлива риба. Її вигляд знайомий більшості рибалок. Ця прісноводна хижачка є однією з найпоширеніших риб на території нашої країни. Щоб зловити щуку , потрібно знати кілька особливостей середовища її проживання.
Інструкція
1
У Росії щук можна зустріти практично повсюдно. Крім нашої країни, ареал її проживання охоплює більшу частину Європи і північ Азії. Цю риба населяє басейни Аральського, Балтійського, Каспійського і Чорного морів.
2
У весняний період більшу частину популяції щуки можна зустріти в затоках з болотистими берегами. Щука вибирає місця для весняної стоянки за кількома ознаками. В першу чергу, заливши повинен бути невеликий. Берега затоки переважно заболочені і покриті очеретом. У таких затоках вода безперешкодно прогріватися сонцем. Другою ознакою є захищеність водойми від вітру. Наявність вітру сприяє утворенню хвиль і брижів на воді. А це, в свою чергу, заважає проникненню сонячних променів. Відсутність одного з перерахованих ознак робить водоймище малопривабливим для популяції щук. Риболовля в такому місці буде погана. Чим раніше прогріється затоку, тим раніше в ньому настане пік активності щуки. Це пов'язано з тим, що водорості швидше з'являються там, де вода прогрівається найкраще. У таких водоростях плавають і ховаються мальки, які є привабливою здобиччю для щук.
3
У період нересту, який починається відразу ж після танення льоду, щуку можна зустріти в заростях очерету і розкладається торішньої рослинності. Як правило, щука нереститься на глибині всього в 50 см. У цих місцях вода слабопроточних і брудна. У цей період зловити щуку на наживку досить проблематично. Нерестящаяся щука, швидше за все, проігнорує все, що ви спробуєте їй запропонувати.
4
Відразу після нересту, зграйки великих особин плавають уздовж берегової лінії в пошуках місць, де можна знайти достатню кількість корму. Коли затоку з добре прогрітій водою і кормової рибою знайдений, щуки залишаються в ньому і починають полювати за мальками.