Як клеїти захисну плівку на екран.

Їли ви використовуєте смартфон або КПК з сенсорним дисплеєм, то для захисту і довговічності екрана рекомендується використовувати захисну плівку. Правильно нанесена захист охоронить найважливішу частину вашого гаджета від пилу, подряпин і інших механічно воздейтсвия.
Інструкція
1
Ретельно протріть екран пристрою, щоб перед поклейка плівки на ньому не було пилу і жирних плям. Протерти екран можна спеціальною ганчірочкою, яка йде в комплекті з захисною плівкою. Також для очищення екрана підійдуть вологі серветки для монітора, або звичайна ганчірка і спеціальний спрей. Якщо відповідних матеріалів немає в наявності, щоб очистити дисплей можна використовувати трохи води і спеціального миючого засобу. Ні в якому разі не використовуйте спирт або спиртовмісні речовини! Після даної процедури екран повинен стати абсолютно чистим.
2
Дістаньте плівку з упаковки і приміряйте її до екрану. Для зручності примірки і подальшого відрізання непотрібної частини на один з шарів плівки наноситься спеціальна розмітка у вигляді сітки. Ретельно слід регулювати необхідний розмір плівки і відріжте необхідний шматок захисної плівки ножицями. Після цього відокремте захисну плівку від плівки транспортировочной. Робиться це за допомогою спеціального "пелюстки", який створений для зручності поділу плівок і знаходиться на одному з країв плівки. Розділяти плівки відразу повністю не рекомендується. Як тільки ви відклеїли частина транспортировочной плівки, нанесіть захисну плівку клейким шаром на екран.
3
Розкочуйте плівку поступово, уникаючи появи пухирців повітря, які згодом можуть доставити незручності. Найкраще клеїти плівку за допомогою пластикової або таксофонної карти, яка допоможе позбутися від пухирців повітря навіть після наклеювання всієї плівки.
Корисна порада
Плівку рекомендується клеїти у вільних від пилу приміщеннях. У звичайній квартирі найменше пилу літає у ванній, особливо після водних процедур, коли вологість в кімнаті набагато вище звичайного рівня. Якщо ви побоюєтеся попадання пилу на екран пристрою під час наклеювання - клейте плівку у ванній кімнаті.