Як заряджати акумулятор правильно.

Грамотна зарядка акумулятора - запорука його стабільної та довговічної роботи. Акумулятор будь-якого пристрою слід заряджати, дотримуючись певних правил, які є невід'ємною частиною його експлуатації.
Інструкція
1
При покупці пристрою, оснащеного акумулятором, обов'язково ознайомтеся з інструкцією і з'ясуйте, як слід доглядати за акумулятором і підтримувати його в порядку. Як правило, перше використання свіжокуплені гаджета в автономному режимі повинно проводитися до повної розрядки акумуляторної батареї, після якої акумулятор необхідно підключити до зарядного пристрою і заряджати протягом 12-15 годин. Дана проедура дозволить "розробити" акумулятор і вивести його на повну потужність за рахунок найбільш раціонального використання всієї ємності. Таких циклів повної розрядки і тривалої зарядки повинно бути як мінімум три.
2
Під час експлуатації пристрою намагайтеся також використовувати акумулятор повністю, не допускаючи частих підключень неповністю розрядженого акумулятора до зарядного пристрою. Часта зарядка може нашкодити акумулятору і значно зменшити його ємність. З'ясуйте оптимальний час зарядки акумулятора , і не заряджайте його зайвий час. Це може згубно позначитися на його працездатності. Зупиняйте зарядку тоді, коли індикатор (або повідомлення на екрані) проінформує вас про завершення.
3
Час від часу робіть повні цикли розрядки і зарядки акумулятора , такі ж, як і одразу після покупки. Це допоможе продовжити термін служби акумулятора і трохи "розгойдати" втрачену в процесі експлуатації ємність.
Зверніть увагу
Акумулятори більшої ємності будуть заряджатися довше, ніж акумулятори меншої ємності. Тривалість роботи їх також буде відповідати ємності. Ємність акумулятора вимірюється в міліампер/годинах (mA/h).
Корисна порада
Дізнайтесь яка акумулятора встановлений у вашому пристрої, і використовуйте його, відповідно до особливостей даного типу.