Як перевести в готівку яндекс гроші. Як поповнити баланс Андекс гаманця через мобільний телефон.

Яндекс.Деньги - це одна з найпопулярніших і надійних електронних платіжних систем в Росії. На створення гаманця в цій системі йде не більше 5 хвилин, що вигідно відрізняє її від конкурентів. Крім того, Яндекс.Деньги пропонує кілька зручних способів виведення грошей з рахунку.
Інструкція
1
Отже, перевести в готівку Яндекс-гроші ви можете, перевівши їх на прив'язану карту Альфа Банку. Для цього вам необхідно відправити запит на прив'язку рахунків в онлайн-банк Альфа Банку. Ви отримаєте SMS-повідомлення з паролем, підтверджуючим, що прив'язка завершена. Після цього ви зможете безперешкодно переводити гроші на свій рахунок у банку. Зверніть увагу, що на таку послугу стягується комісія в розмірі 3% від транзакції.
2
Аналогічним способом здійснюється переказ коштів з Яндекс-гаманця на прив'язані карти банків «Відкриття» і «Росевробанка». Комісія також складе 3% від суми транзакції. Гроші будуть переведені протягом декількох хвилин.
3
Якщо у вас немає прив'язаних банківських карт, то ви можете перевести в готівку Яндекс-гроші через систему грошових переказів Contact. При цьому комісія Яндекса складе 3%, а комісія системи Contact - 1,5% (але не менше 60 рублів). Свої кошти ви зможете отримати в будь-якому пункті Contact вашого міста через 1-2 робочих дні. Зверніть увагу, що мінімальна сума виплати становить 100 рублів.
4
Вивести кошти з системи Яндекс.Деньги ви також можете через касу в офісі РНКО «РИБ» без відкриття банківського рахунку. Комісія складе 3% плюс 15 рублів незалежно від суми транзакції. Мінімальна сума виводу становить 20 рублів.
5
І нарешті, ви також можете перевести кошти з рахунку Яндекс.Деньги на рублевий рахунок в будь-якому банку Росії. Комісія системи за банківський переказ складає 3% плюс 15 рублів. Крім того, деякі банки стягують додаткову комісію при нарахуванні коштів.
Зверніть увагу
Найвигідніший спосіб виведення грошей - це переклад на прив'язану картуНеідентіфіцірованние користувачі не можуть виводити із системи більш 15 000 одноразово