Як оцінити свою зовнішність.

Любов до себе - роман довжиною в життя. Потрібно дивитися в дзеркало і бачити красиву, пашить енергією і життям дівчину. Не піддавайтеся на провокації. Краса суб'єктивна, а дзеркала кривуватий.
Інструкція
1
Знайома ситуація: щоранку ви прокидаєтеся, встаєте з ліжка і першим справа підходите до дзеркала. Що ж там можна побачити? Дівчат постійно що-небудь не влаштовує в їх зовнішності: занадто худа, занадто повна, ноги дуже довгі, ноги дуже короткі, далеко посаджені очі, ніс картоплею, тьмяне волосся, веснянки, маленькі груди, великі груди, криві зуби, неправильний прикус, сутулість . Напевно, кожна в собі знаходить масу недоліків. Що ж робити? Як оцінити свою зовнішність ? Це можна проробити декількома способами.
2
Є достатньо об'єктивні дівчата, які судять про свою зовнішність і фігуру без прикрас і перебільшень. Вони можуть зробити наступне. Подивіться на себе з боку. Попросіть подругу зробити кілька знімків і вже, глянувши на фотографію, робіть висновки про свої переваги чи недоліки. Причому фотографуватися краще з різних ракурсів, щоб уявлення про себе не вийшло однобоким. Фотографія є, мабуть, найкращим доказом підтвердження вашої краси. Вона мовчазна і безстороння. Як мовиться, за що купили - за те і продаємо. Вже на фото ви точно зможете розгледіти, скільки складок у вас на боках, як близько у вас посаджені очі і як добре у вас накачані литкові м'язи.
3
Інший і не менш ефективний спосіб - консультація подруги. У будь-якої дівчини повинна бути краща подруга, яка завжди допоможе, підкаже і пожаліє. Так от, якщо подруга справжня, то вона не в різкій і спокійній формі може розповісти про всі недоліки, не забуваючи, звичайно, і про достоїнства.
4
Але не варто забувати, що в світі все суб'єктивно і відносно. Канони краси з часом змінюються. Згадайте пишних кустодієвської красунь або дам з картин Рубенса, а зараз в моді анорексичних девушкі.Верх цинізму - оцінювати себе за десятибальною шкалою. Це дуже неправильно. Хто придумав всі ці параметри? Такі ж люди, а людям властиво помилятися.
5
Любов до себе - один з найважливіших життєвих принципів. Якщо будете цінувати і поважати себе, то люди самі до вас потягнуться. А вже якщо ви себе вважаєте занадто худий або товстої - займіться спортом, почніть бігати, запишіться на фітнес. Маленькі недоліки можна виправити за допомогою косметики і різних засобів для догляду за тілом. Ні в якому разі не вганяти себе в комплекси власноруч. Щоранку має починатися зі слів: "Я найкрасивіша. Я найрозумніша. Я самая самая". Як відомо, слова мають здатність матеріалізуватися і втілюватися в життя.