Як вставити сережку в ніс. Як вставити в ніс сережку в картинках.

Пірсинг - одне з наймодніших молодіжних захоплень. Сьогодні все частіше і частіше зустрічаються люди з сережкою в носі . Часом навіть солідні дами часом вирішуються на такий крок, як проколоти собі ніс. Пірсинг в носі . мабуть, додасть вашому образу витонченості і кокетства.
Вам знадобиться
  • Сергійко з медичної сталі
Інструкція
1
В першу чергу варто подбати про сережці. Придбати її краще попередньо. Вона обов'язково повинна бути виконана з медичної сталі. Це необхідно для того, щоб прокол якнайшвидше став гоїтися. Ви можете придбати сережку будь-якої форми, тим більше що вибір великий. У спеціалізованому магазині вам допоможе досвідчений продавець, він розповість про переваги матеріалу, з якого виконано виріб.
2
Вирушайте в салон. Попередньо розпитайте своїх знайомих про майстра, який цим займається. Знайдіть людину з медичною освітою і хорошою практикою, оскільки саме від його професіоналізму залежить ваше здоров'я. Досвідчений майстер виконає свою роботу швидко і безболісно, а також позбавить від ризику занесення інфекції. Зверніть увагу і на репутацію салону, подивіться на інструменти та обладнання, оцініть рівень чистоти. Якщо вас все влаштовує, то сміливо вирушайте на процедуру. Пам'ятайте, що проколювати ніс в домашніх умовах не варто. Ви не знаєте всіх тонкощів цієї справи. Та й вірогідність занести інфекцію дуже велика.
3
Після того, як ви прокололи ніс, настає період загоєння. В основному він проходить дуже болісно. Кожен 3-4 години необхідно протирати місце проколу антисептиком.
4
Після того, як канал для пірсингу заживе, ви можете вставляти золоту сережку. Пам'ятайте, що перед процедурою проколювання не варто вживати алкоголь кілька днів. Ваш організм і так відчуває найсильніший стрес.