Як "зашити" батарею гіпсокартоном. ховаємо батарею під гіпсокартон.

Коли ремонт завершений, виникають питання про доробки, які неминучі. Якщо в кімнаті є непрезентабельний вид батарея опалення, то гіпсокартон успішно допоможе закрити її. Вам знадобиться з ГКЛ виготовити спеціальний каркас.
Вам знадобиться
  • гіпсокартонних листів, два металевих профілю 27-х і 3 профілю 60-х, шпаклівка
Інструкція
1
Майстра заявляють, що на обшивку батарей гипсокартонном потрібно витратити від двох до чотирьох часов.Пріготовьте два металевих профілю 27-х і 3 профілю 60-х з того ж матеріалу. Купіть один лист стінового гіпсокартону, хоча підійде і стельовий залежно від розмірів конструкції, а також ваших особистих переваг.
2
Проведіть максимально точні виміри. Це якраз той випадок, про який кажуть: сім разів відміряй, а один відріж. Вам буде набагато зручніше заміряти гіпсокартон вже з готовим каркасом. Для віртуозних замірів краще використовуйте невеликий рівень, щоб стільниця вийшла в горизонтальному положенні.
3
Після проведення потрібних замірів приступайте до монтування 27-го профілю в нижню панель вікна. Тепер прикріпіть перемички з 60-го профілю і закріпіть їх. Закріплюйте перемички на строго горизонтальному рівні, стежте за цією деталлю.
4
Зробіть завмер рівня висоти, згідно з яким буде проходити каркас, якраз на другий стороне.Теперь робіть каркас. Верх і низ каркаса виконуйте саме з 27-го профілю.
5
Пам'ятайте, що вертикальні перемички надійніше будуть служити, якщо Ви застосуєте 60-й профіль. В цьому випадку не потрібно ставити перемички з відстанню в п'ять сантиметрів. Адже лист гіпсокартону має достатню міцність, тому, цілком досить буде п'яти перемичок на два метри. На лінії згинів листів гіпсокартону, якщо немає поломок матеріалу, краще не робіть перемичок, а приклейте їх з внутрішньої сторони за допомогою шпаклівки додатковий шматок гіпсу.
6
На заключному етапі вам належить приробити перемички для стільниці, тут знадобиться саме стіновий вид гіпсокартону. Важливо, щоб перемички надійно були закріплені. Оптимальна відстань між ними - 15-20 сантиметрів.