Як змінити значок "Мій комп'ютер".

Будь значок інтерфейсу операційної системи можна змінити. Якщо стиль оформлення операційної системи здається вам занадто нудним, можна поекспериментувати і створити щось нове. Приміром, змінивши стандартний значок «Мій комп'ютер» на більш цікавий і незвичайний, можна оновити інтерфейс операційної системи, створити щось більш нестандартне, під свій стиль.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, програма TuneUp
Інструкція
1
Системні значки будь операційної системи не можна змінювати стандартним способом. Для цього вам доведеться скористатися спеціальними програмами. Однією з таких програм є TuneUp. Скачайте її з інтернету і встановіть на свій комп'ютер. За допомогою цієї програми ви отримаєте додатковий можливості візуалізації інтерфейсу операційної системи.
2
Запустіть TuneUp. Врахуйте, перший раз програма буде запускатися довше, ніж зазвичай. Це пов'язано з тим, що після першого запуску вона просканує стан операційної системи. Після сканування натисніть ОК і програма оптимізує всі настройки Windows. Після цього ви потрапите в основне меню програми, в якому вам слід вивчити її інтерфейс. Основне меню програми знаходиться зверху і представлено всього шістьма компонентами. З цих компонентів виберіть «Налаштування Windows». У вікні зверніть увагу на рядок «Змінити зовнішність Windows»
3
Знизу під цим рядком знаходяться компоненти, за допомогою яких можна змінити інтерфейс операційної системи. Виберіть компонент "Персоналізація Windows». Відкриється вікно з додатковими параметрами. Зверніть увагу на рядок «Виберіть задачу». Під цим рядком знаходиться додаткова панель інструментів. На цій панелі виберіть «Змінити значки і назви для системних елементів».
4
Посередині вікна з'явиться список значків системних елементів. Виберіть «Комп'ютер». Праворуч у вікні знаходиться список команд, які можна задіяти до обраному значку. Виберіть команду «Замінити значок ». З'явиться вікно зі значками, які можна поставити замість стандартного. Як правило, всі значки з загального набору Windows. Якщо у вас є свій цікаві значки, натисніть «Огляд» і вкажіть шлях до них. При бажанні можете скачати додаткові іконки «Мій комп'ютер" з інтернету.