Як добитися ідеальної фігури.

Ідеальна фігура дивиться на нас з обкладинок журналів, з екрана телевізора, навіть з банерів в інтернеті. За визначенням, ідеальне - то, в якому немає вад. Ніхто не буде сперечатися, що кожна людина індивідуальна, тому виходить, що ідеальне тіло - це унікальне тіло людини з нормально розвиненими м'язами і відсутністю чи мінімальним наявністю жирового прошарку. А досягти цього не так вже й складно.
Вам знадобиться
  • • Довідник калорійності продуктів
  • • Спортивна форма
  • • Абонемент в тренажерний зал
Інструкція
1
Правильно харчуйтеся. Це зовсім не означає, що необхідно рахувати кожну калорію, в гонитві за ідеальним тілом ви до цього встигнете дійти, починати з цього зовсім необов'язково. Досить засвоїти кілька простих правил: • не наїдатися на ніч. Намагайтеся щоб останній прийом важкої їжі припадав на 18.00. Якщо вийде ще раніше, то ще краще. Введіть за правило що після 18.00 тільки овочі і фрукти, без молочних продуктів і заправки. • За півгодини до прийому їжі приймайте стакан води. Це наповнить ваш шлунок і позбавить вас від переїдання. • Не вживайте в їжу продукти з високим вмістом жиру. Вимкніть з раціону смажене, в крайньому випадку можна смажити на воді або на низькокалорійному маслі. Не вживайте в їжу майонез.
2
Запишіться в тренажерний зал або на курси аеробіки. Для початку буде незайвим взяти інструктора, якщо ви погано розбираєтеся в відмінностях аеробного тренування від анаеробної і для вас складно розрахувати нагрузку.Найдіте хороший фітнес-центр і поєднуйте вправи на рухливість і кардиостимуляцию з силовими навантаженнями. Цим ви досягнете Тонусні розвитку м'язів і спалювання непотрібних калорій.
3
Робіть ранкову зарядку. Це не займе у вас багато часу і дозволить вашому організму швидше прокинутися і в принципі забезпечить хорошу кардиостимуляцию для вашого серця
4
Більше рухайтеся! Якщо є можливість ходити пішки, скористайтеся нею. Введіть в норму пересуватися швидким кроком, настільки швидким що це відчутно але без фанатизму, використовуйте 70% від вашої максимальної швидкості.
5
У дні, вільні від тренувань і фізичних навантажень, корисно прогулятися по свіжому повітрю, щоб не зменшувати ритм, заданий попередніми днями. Таким чином ваше серце більше і більше буде звикати до навантаження.
Зверніть увагу
Здоровий сон - вісім годин, не більше і не менше. Дотримуйтесь цього правилу кожен день щоб перевтоми або зайвої розслабленості
Корисна порада
Не старайтесь одразу взяти стелю вашої витривалості - так ви зірвете її собі зірвете і психологічно перегоріте.Употребляйте якомога рідини, обмежте вміст цукру в продуктах і споживаної рідини.