Як вибрати ноут.

До вибору ноутбука , так само як і підбору системного блоку, необхідно підходити з усією відповідальністю. Тим більше що модельний ряд цих продуктів достатньо широкий, щоб придбати для себе саме той товар, який потрібен вам.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до детального підбору ноутбука , визначтеся: що саме ви хочете придбати. Виявіть мета покупки даного товару. Можливо, після роздуми на ці теми ви прийміть рішення купити нетбук, а не повноцінний ноутбук. Виберіть діагональ майбутнього устрою.
2
Якщо ви плануєте використовувати ноутбук тільки вдома, то вам підійде будь-яка модель, яка задовольнить вашим запитам, що стосуються технічних характеристик продукту. Подумайте, чи будете ви запускати на ноутбуці програми або гри з високими системними вимогами. Якщо ні, то придбайте ноутбук з інтегрованим відеоадаптером.
3
Це дозволить вам заощадити 2-3 тисячі рублів. Вбудованої відеокарти цілком достатньо для інтернет-серфінгу, роботи з офісними додатками і навіть для запуску деяких ігор.
4
В іншому випадку придбайте ноутбук з окремою повноцінною відеокартою. Один Гбайт - мінімальний рекомендований обсяг пам'яті відеоадаптера.
5
Тепер давайте вивчимо нюанси покупки ноутбука , який ви будете використовувати в поїздках або просто поза домом. Для цієї категорії товарів дуже важливий один параметр: час роботи без підзарядки акумулятора. Починати потрібно, природно, з вибору самої батареї. Рекомендують використовувати шестіклеточний акумулятор, що працює на іонах літію.
6
Зверніть увагу на потужність ноутбука . Так, ніхто не сперечається, що 4 ядра процесора, 4 Гбайта пам'яті і ігрова відеокарта - це добре. Але тут є один великий мінус: чим потужніший ноутбук, тим більше він витрачає енергії, тобто тим швидше він буде розряджатися. Так що якщо вам не потрібен дуже потужний ноутбук, то придбайте средненькую по характеристикам модель.
7
Повернемося до питання про відеокарти. Сучасні ноутбуки оснащують двома видеоадаптерами: вбудованим і інтегрованим. Цей невеликий аспект дає величезну перевагу: ви можете насолоджуватися улюбленою грою, перебуваючи вдома, а коли необхідно продовжити час роботи пристрою без підзарядки, ви просто переключаєте відеокарту. Інтегрований відеоадаптер витрачає набагато менше енергії, а значить і ноутбук пропрацює довше.