Як зберігати манго. Як правильно їсти манго.

Для нас манго - екзотика, хоча зараз на полицях магазинів можна знайти все. А ось в екваторіальних районах земної кулі вони звичні, як наші яблука. В Індії ці плоди вирощують з II століття до н.е. Зберігається манго , звісно, теж не так, як яблуко. Як же зберігати цей плід, щоб він не зіпсувався вже через пару днів?
Інструкція
1
Манго слід зберігати при кімнатній температурі. Але не більше п'яти днів. Навіть якщо плоди трохи не дозріли, оберніть їх в газетний папір і залиште в приміщенні. Вони стануть більш стиглими і ароматними. Можна залишити плоди і при більш низькій температурі +10 градусів. Так вони пролежать неушкодженими подовше - близько 3 недель.У ось холодильник - не краще для цих плодів місце. Манго не переносять холоду. Максимум для них - це один день в холодильнику, і то, якщо плоди стиглі. При низькій температурі м'якоть манго руйнується. Але пам'ятайте, що зазвичай манго не лежить тижнями. Не купуйте цей плід за місяць до свята. Потрібно вжити манго протягом декількох днів.
2
Крім того, є безліч способів зберегти манго , придумані на батьківщині цього смачного фрукта. Адже не тільки ми урожай з грядок на зиму заготовляємо. Можна вимочувати плоди в солоній воді, до тих пір, поки вони не стануть хрусткими і безбарвними. Це - мариновані манго , його прийнято називати mamuang dongor. Можна вимочити його і в сиропі - це буде mamuang chae - вимочений в цукрі манго .
3
Можна висушити манго на сонці - плоди стануть коричневими, блискучими і довше збережуться. Солоний висушений манго - відмінна легка закуска, яка навіть може позбавити від симптомів морської болезні.К того ж, можна просто порізати манго на шматочки і заморозити.
4
Важливо й правильно вибрати цей екзотичний фрукт. Від цього теж залежить, скільки часу пролежать манго свіжими і апетитними. Колір шкірки вам не скаже ні про що - забарвлення манго варіює від червонуватою до зеленуватою. Але шкірка повинна бути блискучою. Хороший плід манго злегка пружний - не повинен сильно приминається від натискання пальців. Перезрілі плоди краще не купувати. А ось легкий запах, схожий на скипидар не повинен вас лякати - це особливість манго .