Як полагодити підошву.

Ремонт взуття - це відповідальне і серйозне справу. Саме тому багато людей вважають за краще його доручити професійному шевця. Але бувають і випадки, коли доводиться ремонтувати взуття самостійно. А як можна полагодити підошву ?
Інструкція
1
В першу чергу підготуйте для прошивки підошви нитку. Для цього візьміть саму звичайну нитку і просто обробіть її гудроном або воском. Завдяки цьому нитка стане водовідштовхувальним і не буде від механічних впливів розкручуватися на окремі волокна. Потім візьміть черевик. Тепер від краю гранту відступите не менше 5 мм і по колу накресліть лінію прошивки олівцем.
2
Візьміть шило, на кінці у якого є гачок. За наміченої лінії їм проткніть підошву . Стежки робіть невеликі з інтервалом не більше 10 мм. Кожен стібок намагайтеся максимально утягивать, щоб нитка ні в якому разі не давала слабини і вже тим більше не утворювала петель. Стежки необхідно робити таким чином, щоб нитка зовні була видно. Крім того, в підошві по лінії шва рекомендується зробити невелике поглиблення. Але не зіпсуєте взуття, проробляючи такий канал. Краще спочатку потренуйтеся.
3
Є й інший варіант лагодження підошви. Однак він зажадає від вас навичок роботи з клеєм. Злегка зачистите підошву грубозернистої наждачним папером або рашпілем. Візьміть два види клею: гумовий і клей марки «88». Тепер їх необхідно змішати один з одним в пропорції 4: 1. Нанесіть тонким шаром отриману суміш на підметку і на підошву черевика старою зубною щіткою. Намагайтеся проводити всю процедуру так, щоб клей не давав згустків. Дайте нанесеному клею 5 хвилин, щоб він підсох.
4
Приготовленим складом повторно обробіть шкіряну підошву . Ще раз протягом декількох хвилин підсушіть клей, а потім міцно з силою з'єднайте склеювані поверхні. На цілу добу залиште ремонтовану взуття під вантажем. Потім виступаючі краї підметки подрежьте гострим ножем. Ось і весь ремонт. Ваша оновлена взуття буде ще довго вам служити.