Як купити диск.

Напевно, більшості користувачів персонального комп'ютера доводилося записувати інформацію на диски . Якщо на вінчестері комп'ютера залишається мало місця, як правило, частина інформації переноситься на них. Якщо перші диски , на які були ємністю всього 700 мегабайт, то в наш час цей показник набагато більше.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер
Інструкція
1
Купувати диски коштує в залежності від того, яку інформацію ви хочете на них зберегти. Також слід враховувати, які диски підтримуються вашим оптичним приводом. Зараз у більшості комп'ютерів стоять оптичні приводи, які підтримують всі формати, крім Blu-ray. Blu-ray - це новий формат дисків, поки ще не дуже поширений. Обсяг дисків такого формату 25/50 гігабайт.
2
Для зберігання текстової інформації, документів, таблиць краще використовувати звичайні диски CD/R. Хоча їх ємність всього 700 мегабайт, для таких файлів цього цілком достатньо. До того ж такі диски підтримуються абсолютно будь-яким оптичним приводом. Не виключено, що записані документи доведеться відкривати на старому офісному комп'ютері, де оптичний привід не читає DVD формат дисків. До того ж DVD диски коштують дорожче.
3
Для запису фільмів, програм, відеофайлів краще купувати DVD диски . Файли такого формату зазвичай займають багато місця, і на DVD такої інформації запишеться набагато більше, ніж на CD/R. До того ж ви будете впевнені, що весь простір DVD буде заповнено. Якщо ви збираєтеся записувати багато фільмів, то краще купувати DVD у великих коробках, від 20 дисків і більше. Так буде дешевше.
4
Для фотографій також краще купувати DVD диски . Сучасні цифрові фотоапарати мають матриці від 10 мегапікселів. Деякі фотографії можуть займати більше 10 мегабайт. А враховуючи, що зазвичай записати потрібно багато фотографій, то використовувати DVD диск буде дуже зручно. До того ж якщо записувати за допомогою мультисессии, то на DVD диск можна буде постійно додавати нові фотографії, поки повністю не вичерпається пам'ять диска.
5
Якщо вам потрібно використовувати диск в якості тимчасового зберігання інформації і щоб переносити інформацію з одного комп'ютера на інший, купіть DVD/RW. На такий тип дисків можна перезаписувати інформацію безліч разів.