Як написати правильне оголошення. Як правильно надрукувати оголошення.

Вам треба написати оголошення. Неважливо, про що: може, ви хочете щось продати (або купити), запропонувати свої послуги, прийняти на роботу фахівця, обміняти квартиру. У кожному разі, для того, щоб ваше оголошення виявилося ефективним, воно повинно відповідати ряду вимог.
Інструкція
1
В першу чергу, це оголошення, яке «працює» - тобто допомагає вам продати, купити, знайти і так далі. Не приховуйте вашу мету і абсолютно чітко обговоріть, що ж ви хочете за допомогою цього оголошення зробити. Подивіться газети, там досить часто з'являються оголошення, які можна розуміти двояко. Наприклад, а розділі «Побутова техніка»: «Холодильник, недорого, телефон». Недорого куплю або недорого продам?
2
Будьте інформативні і обов'язково вкажіть всю принципову для вас інформацію. Якщо ви написали «Куплю автомобіль б/у», але згодні тільки на іномарки, і не старше п'яти років, та ще згодні витратити не більше певної суми - швидше за все, неабияка частина дзвінків буде «мимо каси». Так, оголошення повинне бути досить коротким. Але не на шкоду змістовності.
3
Оцінюйте ситуацію з точки зору читача (покупця, здобувача, замовника і т.д.). Спробуйте поставити себе на його місце. Якщо ви хочете купити собі бувший диван, що вас цікавитиме в першу чергу? Габарити, стан, колір оббивки? Ось про це і пишіть, а не про те, що «він вірно прослужив три роки і подарував чимало приємних хвилин». Якщо ви розміщуєте оголошення в Інтернеті, і є технічна можливість прикласти фотографію - зробіть це.
4
Чи не замовчує про істотні деталях. Хочете взяти на роботу секретаря, а зарплату пропонуєте нижче ринкової? Так і напишіть. Так, дзвінків буде менше. Але ефективне оголошення - це не число дзвінків, це результат. А той, хто згоден лише на високооплачувану роботу, все одно до вас у підсумку не піде. Зате вам доведеться витрачати час на безперспективні переговори і розгрібання трьох сотень резюме.
5
До речі, чим ваша пропозиція краще десятків аналогічних? Чому, наприклад, для фотозйомки весілля треба запросити саме вас? Ах, ви лауреат міжнародних конкурсів? Або навпаки - тільки починаєте практикувати і готові працювати «за їжу» на портфоліо? Так і напишіть. І обов'язково виділіть (розміром шрифту, напівжирним - як завгодно).
6
Не забудьте вказати контактну інформацію. Причому, вказати не тільки телефони, але ще й допустимий час для дзвінків. У людей дуже різні уявлення про те, у скільки пристойно, наприклад, дзвонити незнайомій людині в неділю з ранку.
Зверніть увагу
Як написати оголошення, щоб його прочитали. Будьте оригінальні, що не повторювати себе самі і не повторюйте інших! Простий рецепт успіху;-) Чому люди так охоче користуються дошками оголошень? Тому, що на відміну від газет, дати оголошення на дошці оголошень можна за пару хвилин, і зробити це абсолютно безкоштовно.
Корисна порада
Основною метою кожного оголошення, є довести інформацію до читача. Не старайтесь писати оголошення «для всіх», це не принесе бажаного ефекту, а може тільки відлякати читачів. Поганим тоном вважаються оголошення, написані в одному (нижньому або верхньому) регістрі.